Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok! Ti mennyivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti mennyivel jösztök ki jól a hetero férfiakkal? Vagy ő veletek? Milyen a helyzetetek ahhoz képest, amikor meleg férfi barátkozik hetero nővel, mert azt a nő élvezi?

Figyelt kérdés
Össze lehet-e egyáltalán hasonlítani? Milyen barátnak vagy barátnőnek örültök vagy örülnétek a legjobban?
2022. aug. 4. 23:56
 1/4 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Én jól kijövök a hetero pasikkal, sokkal lazábbak, viccesebbek tudnak lenni, nekik is tetszik, hogy tudnak velem csajokról beszélgetni, csak egy hátránya van a dolognak; mindegyik bepróbálkozik még 1000 elutasítás után is, hogy de hát azért hátha. Ez már nagyon zavaró tud lenni és teher lesz a végére. Van olyan pasi, akinek már ezért nem keresem a társaságát, mert mindig az a beszélgetés vége, hogy erőlteti, hogy fussunk össze és legyen valami. Abban nincs tapasztalatom, hogy milyen, amikor meleg férfi barátkozik hetero nővel, csak hallomásból tudom, hogy az általában jobban működik, mert bár vannak olyan nők, akik ugyanúgy erőltetik a dolgot, mint a pasik, de állítólag jóval kevesebben.

Az pedig, hogy én milyen barátnak örülök... számomra mindegy, hogy kihez vonzódik az illető, nem ez dönt. Tartsuk egymást tiszteletben, hasonló értékeink legyenek. Nem kell ugyanazon véleményen lennünk, elég, ha értelmesen tudunk kommunikálni mindenről.

2022. aug. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon jol kijovok veluk, csak sajnos sokuk nem ertik meg hogy leszbikus vagyok es valamiert komolyabban akarnak ismerkedni...
2022. aug. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

En is jol kijovok veluk, de szinten nalam is nyomulnak. Szoval en mar hetero férfi baratokat leoffoltam. Nem akartak megerteni.


Szoval inkabb nem is ismerkedek pasikkal, mert ugy is probalkozni fognak. Engem meg total irrital.

2022. aug. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
78%

Jó a kapcsoalatom velük. A nyomulást lezárom hamar azzal,hogy kapcsolatban vagyok...mert nem kötöm az orrukra,hogy a lányokat szeretem.

Állalában munka kapcsoalatok szóval a magánéletünk annyira nem téma mert az időnk pénz.

Amikor beszélgetünk mégis akkor én inkább hallgató vagyok.

2022. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!