Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Demiszexuális leszbikusok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Demiszexuális leszbikusok vannak még itt rajtam kívül?

Figyelt kérdés
A 30-35 éves korosztályból

2022. aug. 8. 21:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez azt jelenti, hogy csak akkor esik jól igazán a szex, ha szerelmes is vagyok a másikba? Mert akkor én is az vagyok, de nem definiálom így magam. Ez szerintem csak alkatiság kérdése. Nekem furán hat, hogy valamilyen szexualitásként van megnevezve, amikor a leszbikusság vagyis homoszexualitás már jelen van, ming orientáció.
2022. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, az, bár nem feltétlenül kell szerelem hozzá, de az mindenképpen , hogy ismerjem a másik embert bizonyos ideje. Ha van kapcsolatom, akkor nagyon is van igényem a szexre. Én sem szeretem magam definiálni, de nem értettem, hogy emberek , hogy tudnak egy éjszakás kalandokba belemenni, ha úgy van, nekem nem menne. És rátaláltam erre a kifejezésre, és így tudom már, hogy mi miért van
2022. aug. 8. 22:51
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Minden nap tanul valamit az ember. Ha nekem csak akkor van kedvem dugni, ha a párom nem evett fokhagymát, és nem csöpög a fejemre sósav, akkor melyik szexuális kisebbséghez tartozom? Biztos erre is van adekvát szakkifejezés.
2022. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Abban nem értsm, mi a furcsa, ha az ember, akkor kívánja meg a másikat, ha lelkileg is van hozzá kötődése?
2022. aug. 9. 00:54
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Nincs benne semmi furcsa, éppen ezért nem értem, miért kell neki külön szexuális kategóriát kitalálni?
2022. aug. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A kategóriákat nem én találtam ki. Én sem szeregem felcímkézéseket, de érdekelt, hogy melyik tábort erősítem.
2022. aug. 9. 07:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia 😊igen van 34 vagyok leszbikus. Szép napot mindenkinek 🥰
2022. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Igen, vagyunk páran szerencsére. :)
2022. aug. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
24%

Én demiro vagyok.


32/N

2022. aug. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hogy van már ilyen kifejezés. Sosem tudtam el magyarázni egy szóval mi van velem… azt mondtam mindig hogy van bennem egy kis pán hajlam 🫣😂 pedig nem mert akkor a fiúk is szóba jöhetnének.. velem csak annyi van hogy legalább egy kicsit ismernem kell valamit hogy menjen az nélkül nem igazán lenne jó … pl buliba nem jön az inger akármilyen szép legyen még oda menni se.. kell lássam a mozdulatait meg látni ahogy beszél ahhoz hogy egyáltalán oda menjek… aztán egy kicsit meg kell ismerjem kell idő hogy megkívánjam… de ilyen random oda menni és szinte egyből rohanni dugni nekem az nem élvezetes 😁 szerintem ez a kifejezés az amivel legjobban el tudom mondani mi a helyzet.
2022. aug. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!