Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy aszexuális és egy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy aszexuális és egy nem aszexuális meddig bírja együtt?

Figyelt kérdés
Hisz az egyik szeretne lefekudni a masikkal, mig a masik undorodik ettol..

2019. máj. 12. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Míg nem találnak mindketten magukhoz illő párt. Egy ilyen kapcsolatba eleve hiba belekezdeni, a konfliktus boritékolható.
2019. máj. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
1 napig.
2019. máj. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Volt ilyen kapcsolatban részem, bár ő nem vallotta be, hogy aszex, amikor kezdeményeztem, kitérő válaszokat kaptam. Mi fél évig voltunk együtt (nem ez volt az egyetlen szakítóok).
2019. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ismerősömék már 5 éve együtt vannak. :) De ők szerintem elég kivételesek, nem ez a gyakori eset.
2019. máj. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mi több mint egy éve vagyunk így együtt.
2019. máj. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom sajnos nem sokáig... Esetleg egy nagyon megértő társsal működhet a kapcsolat, de ez a többségnél szerintem bőven kiveri a biztosítékot.
2019. máj. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Azért egy kicsit pontosítanék, mert az aszexuális nem feltétlenül undorotik a szextől, szimplán csak nem kívánja a szexet, nem érez nemi vágyat. Egyébként meg elég nehéz ezt fenttartani kizárólagossággal(értsd nem kamatyolsz félre) de nem lehetetlen egyes speciális esetekben. Hisz végül is ha belegondolunk már az is problémát szokott okozni egy párkapcsolatban, ha egyikük sem aszexuális, de eltérő az igényük a szexre. Én mondjuk úgy érzem, hogy képes lennék együtt lenni egy aszex partnerrel. Nő vagyok, és hüvelyi úton nem élvezem semmilyen zsinten a szexet csak csiklóorgazmusom van, persze alapvetően vágyom az ilyen fajta intimitásra, de ha nagyon szeretem a páromat nem okozna olyan nagy gondot, hogy önkielégítést végezzek amikor úgy érzem szükséges.
2019. máj. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Utolsót még mindig pontosítanám azzal, hogy az aszexuális nem nemi vágyat nem érez, hanem szexuális vonzalmat. Szexuálisan nem tart vonzónak más embereket. Ettől még nemi vágya, sőt szexigénye is lehet.
2019. máj. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
Utolsónak igaza van. Legtöbb esetben az aszex embereknek is vannak szexuális szükségleteik, mint minden más embernek.
2019. jún. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Én is szeretem, senkivel nem voltam még ennyire mély kapcsolatba. Viszont ez kicsit nehezít a dolgokon, nem tudom mit kezdjek a helyzettel. Természetesen emiatt nem fogok szakítani, csak nagyon sokszor vágynék rá és ő nem.. és nekem van bűntudatom
2019. jún. 23. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!