Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Minden leszbikus szűz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden leszbikus szűz?

Figyelt kérdés
Vagy csak azután kerültetek kapcsolatba nővel, hogy előtte voltatok pasival?
2022. szept. 11. 03:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Ha volt valaki nővel, akkor nem szűz.
2022. szept. 11. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hát én úgy tudom szüzességet csak férfi vehet el, mert egy ujjazástól nem szakad át a szűzhártya, de a kérdés nem ez volt.
2022. szept. 11. 03:16
 3/24 anonim ***** válasza:
79%

Istenkém, te vagy szűz, nem a leszbikus nők :D semmit nem tudsz a női testről?

Felvilágosítalak, a szüzesség nem egyenlő a szűzhártya meglétével. Van akinek több aktus után szakad csak el, van aki nélküle születik, ahogy igen gyakran van hogy már az elő aktus előtt elszakad. Egy ujjazástól (akár csak maszturbáció közben) bőven megtörténhet, de az sem kell hozzá, elég lehet tamponhasználat, vagy orvosi vizsgálat is, de akár csak sportolás közben is megtörténhet.


A szüzesség azt jelenti, hogy szexelt-e már az illető, nincs összefüggés hogy ezt milyen nemű emberrel tette, vagy hogy ép-e a szűzhártyája.

A kérdésed értelmetlen így, ráadásul látszik mennyire lenézed a leszbikusokat, sőt a nőket úgy általánosságban.

2022. szept. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Nyilván mástól is át szakadhat a szűzhártya…

Viszont ennyire nem kellene fel kapni a vizet és hülyeséget írni, mert véletlen se nézem le a leszbikusokat meg senkit!


Szimpla kíváncsiságból tettem fel a kérdést, de akkor megkérdeztem máshogy:


Aki nő és nővel van/volt kapcsolatban, szexelt e már férfival?

2022. szept. 11. 04:50
 5/24 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%

Sosem voltam pasival.


N/30

2022. szept. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

En se


39 N

2022. szept. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem itt a kérdező a szűz
2022. szept. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Ha egyszer leszbikus vaguok akkor mi az istenért lettem volna férfival?
2022. szept. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Ha volt már férfival akkor biszex. A leszbikusokat nem erdeklik a ferfiak.
2022. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
46%

Azért ne legyen túl okoskodva a dolog!

Az hogy már férfival is volt, nem jelenti azt hogy biszexuális!

Ez csak az új kor hülyesége!

Senki nem születik, se leszbikusnak, se heteronak, se húsevőnek, se vegának, vagy vegánnak!

A valódi idősebb leszbikus nők. Akik még egykor gyereket is szültek, és csak 30 vagy 40 éves koruk után döntöttek úgy hogy innentől nővel, és az összes férfi kizárva! S azóta se volt egy férfi se az életükben. Mi több keményvonalas feminista leszbik!

Velük mi a helyzet?

Csak a születéstől fogva nulla férfi a norma, az "ária" leszbikus az igazi?

Ne essetek át a ló túloldalára!

A mai húszonévesek ne írjátok át a történelmet!

Nem egy 40 vagy ötven éves vagy még idősebb leszbit ismerek. Akik sokáig, boldognak hitt házasságban éltek. S mikor először megismerték egy nő szerelmét, odaadását, amit nyújt. Utána körvonalazódott az hogy kihez is vonzódnak. S azóta is csak anők léteznek számukra!

A 90" es évek végén kezdett el virágozni, a szexuális szabadság! De sajnos soha nem fog teljesen kivirágozni.

2022. szept. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!