Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lányok/nők, ti vállalnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, ti vállalnátok egyéjszakást szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

A srácok nagyon nem bírnak, és marhára nem kedvesek velem, a korombeli csajok meg leszbikus hajlamnak nevezik, ha megcsókolják részegen egy barátnőjüket, de a többi fúj. Volt egy lány aki azt mondta mindenkinek, hogy szexelt már lánnyal, én odamentem és kedvesen megkérdeztem, hogy kicsit mesélne-e róla, hogy hogy jött rá, hogy kedveli a lányokat, és hogyan ismerkedett meg vele. Erre mondta, hogy fúj ő soha nem feküdne le lánnyal, csak a fiúkat ez izgatja. Szóval a környezetemben senkit nem találok aki ismerkedne másik lánnyal. Az egyetemi könyvtárban elkezdtem beszélgetni egy nagyon csinos/aranyos lánnyal, aki tényleg kedves volt velem, de őszintén megmondta, hogy barátkozhatunk, de ő hetero.

Ezért gondolkozom az egyéjszakáson, de nem tudok Budapesten “leszbi bárokat” és félek, hogy a tapasztaltabb nőknek gondot okozna, hogy én csak biszex vagyok és hogy szűz vagyok. Igazából kapcsolatra vágynék nagyon, de arra semmi esélyt sem látok. 19L (idén kezdtem az egyetemet, ami azt hittem, hogy jobb lesz)



2022. szept. 25. 17:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nálam ez nem kizáró ok. De még kapcsolat esetén sem, pedig én úgymond már "tapasztaltnak" számítok ilyen téren.

18/L

2022. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
61%
Megoldható! :)
2022. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Tehát azért akarsz nőt ,mert a pasik nem bírnak?
2022. szept. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
85%

Egyéjszakást soha senkivel. Komoly kapcsolatnál meg nem kizáró ok, ha szűz az illető. Ha választani kell, inkább 0 tapasztalata legyen, mint rengeteg.


30/N

2022. szept. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
#3 nem, igazából mind a két nem vonz engem, de a nők jobban, csak le akartam írni, hogy a pasiknál sincs semmi esélyem.
2022. szept. 25. 17:59
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
Én sem szoktam kalandokba belemenni,de párkapcsolatnál nem zavarna,ha szűz a lány.
2022. szept. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
35%
Sincs? Az ilyen önbizalomhiány legtöbbször alaptalan.
2022. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%

Bocs, hogy megkérdezem, de hogy nézzel ki? És szerinted a srácok miért nem bírnak? Csak őszintén, anonim az oldal.

Én egyébként bele szoktam menni egyéjszakásba, de idősebb vagyok nálad jóval, meg most kapcsolatban is, úgyhogy tényleg csak érdekel.

2022. szept. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%
Kicsit nyomulósnak tűnik a csaj,ha mindenhol azt vadássza,hogy hol egy leszbi,aki végre magáévá teszi.Az írásából az jön le,hogy akárki szóbaáll vele,ezzel a szex témával támadja le.
2022. szept. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a világomban, én is biszexuális vagyok és még nem voltam nővel 😅 23/L
2022. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!