Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Jelent számotokra valamit a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent számotokra valamit a Coming out napja? Van arról tudomástok, hogy mikor van?

Figyelt kérdés
Egyszerűen azt akartam kérdezni, hogy tudjátok e, mikor van. De ez az okos automata nem hagyta...
2022. okt. 6. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom mikor van, csak akkor, ha elém jönnek a hírek, hogy ma van. Felfogom és ennyi. Nem számít nekem.
2022. okt. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Az ég világon semmit nem jelent!
2022. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2022. okt. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem Magyarországon ezek a "világnapos" ünnepek nem annyira ismertek meg nem felkapottak, mert egyrészt nem jár rájuk szabadnap, másrészt gyakorlatilag már tényleg mindennek van világnapja. Egy-kettő fontosabbat átvettünk, mint a nők napja, anyák napja, lassacskán apják napja, Föld napja, illetve pár betegség kapcsán (rák, autizmus), de amúgy más szerintem nincs így a köztudatban, az érintetti körtől függetlenül. A coming out ráadásul szerintem pont egy olyan dolog, hogy mindenkinek leginkább akkor van, amikor megmondja, amennyiben megtartja.
2022. okt. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó: és azt se tudnám megmondani melyik nap volt😅
2022. okt. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Október 11. Egy egyszerű googles keresés kidobta.
2022. okt. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Ebben a kérdésben pont nem az volt a lényeg, hogy rá tud-e keresni valaki a világnapok dátumára, hanem hogy él-e a köztudatban egyáltalán a Coming Out napja. Emellett az ötös a négyesre reagált, arra a mondatra, amikor azt írta, hogy a coming out pont egy olyan, hogy nem lehet igazán világnapként ünnepelni, mert mindenki elsősorban akkor ünnepelné, amikor ő meglépte, és erre válszolta azt, hogy ő már azt sem tudná megmondani, hogy melyik nap tette meg. Egyszerű szövegértelmezés.
2022. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm 7.!
2022. okt. 8. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
6# a saját coming outomra gondoltam😅
2022. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9, tudom, nem neked írtam. Csak úgy hangzott a kérdés, hogy tudjuk-e, mikor van. Nem tudtam,

úgyhogy kikerestem, és leírtam a dátumot. Amúgy sosem hallottam róla, a sajátomra pedig én sem emlékszem.

#6

2022. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!