Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen tetkókat láttatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tetkókat láttatok eddig lányokon?

Figyelt kérdés

Nektek melyikek tetszettek? Melyik testrészen volt? Vannak olyan tetkók, amik pl vállon és lábon is egyformán jól mutatnak?

Színes, fekete-fehér? Csak körvonal vagy satírozott alkotások jobbak?


Akin láttátok csak a lányokhoz vonzódott, vagy fiúkhoz is (melyik nemhez jobban)?



2022. nov. 9. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

2-3 pici, értsd pár centis diszkrét tetoválásra azt mondom, hogy oké, belefér, de akinek a hasán, combján, fenekén, nyakán (brrr) hatalmas több tenyérnyi méretűek vannak (teljesen mindegy mit ábrázol), az engem rettenetesen zavar. Számomra teljesen tönkreteszik a nőies megjelenést.


N

2022. nov. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam figyelni a tetoválásokat. Nem érdekel, nem tetszik.
2022. nov. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A páromnak gitár, mikrofon és hangjegyek vannak a hátán, illetve egy kissebb gitár a gyűrűs ujján. A hátán lévők kidolgozott, 3D-s hatásúak, feketével és egy kevés pirossal. A ujján lévő csak körvonal.


Nekem egyébként nem tetszenek a tetoválások, de a páromé nem zavar, mert nem könnyen látható helyen van, az ujján lévőt meg amúgy is mindig gyűrűnek nézik tetkó helyett, dr ha olyan helyre megyeünk akkor egy gyűrűvel azt is el tudja takarni.


Szerintem vállon, karon nagyon nem áll jól nőknek, és csípőn meg elcsépelt és olcsó hatást kelt, de ez csak az én véleményem.

2022. nov. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Combon, pici szív, szerintem nagyon jól nézett ki.
2022. nov. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi, körvonalas, fekete-fehér, repülő madár a lapocka alatt.

Csak akkor látszik ha nincs sok ruha az illetőn.

Hogy melyik nemhez vonzódik jobban azt nem tudom, velem volt először lánnyal.


Amúgy miért érdekel kérdező, hogy kihez vonzódik jobban? Azért kérdezed, mert olyan tetkót szeretnél amiről tudják, hogy lányokhoz vonzódsz?

2022. nov. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!