Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus nők! Ha láttátok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus nők! Ha láttátok az Adéle élete filmet, milyen hatást gyakorolt rátok?

Figyelt kérdés
Nem csak a szexjelenetekre gondolok. Maga az egész film...
2016. febr. 11. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem valahogy nagyon nem tetszett. Végig sem néztem


19L

2016. febr. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem? Én férfiként most néztem meg, és lenyűgözött ez a lélekbe maró dráma.
2016. febr. 11. 23:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Vicces, de én is pont ma néztem újra :D


Ebből nyilván ki lehet találni, hogy nekem tetszik a film.

De nem azért mert leszbikus mű, inkább azért mert nagyon életszagú.

Valahogy a "véletlenek" és a szimpla valóság összjátéka. Nem tudom leírni, aki nem ismeri az érzést, mikor átélsz valami hasonlót az életben és elkezdesz rajta agyalni... az nem értheti.

Ehhez egy bizonyos szinten kell lenni (nem azt mondom, hogy aki ezt nem értékeli alacsonyabb szinten van, inkább csak másfélén).

2016. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%

mindenki erre a filmre élvezkedik?


én nem néztem végig, sajnálom azt az egy órát is amit néztem belőle


utálom ezeket a művészfilmnek vagy minek nevezett cuccokat


mind2 csaj irritált, a kékhajú egyenesen taszító, a barna bamba pofája meg végképp

2016. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
36%

Rohadtul bosszant az, hogy az összes leszbikus film dráma.


Vazzeg, mindben vagy meghalnak, vagy átmennek heteróba, vagy valaki öngyilkos lesz, vagy bezárják őket a börtönbe vagy az elmegyógyra, vagy valami ex-gay terápia van benne.


Az Adéle ben is a főszereplő taknya-nyála össze folyósan végigbőgi a azt a két és fél órát, van benne megcsalós bi sztereotípia, meg coming out dráma két felsőközéposztálybeli, fehér, búvalbacott tinédzser lánnyal. Nem unjátok már? De tényleg.


Egészséges párkapcsolatok magabiztos, felnőtt nőkkel, identitásválság meg homofób dráma nélkül? Ilyen lehetőség nincs?!?!???


Ejj vazzeg az összes nem létező fac kivan.

2016. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első rész az nagyon tetszett, mert akkor alakult ki a szerelem. Aranyos volt szerintem, szenvedélyes, és olyan "tiltott" filing. A második része viszont összecsapott,és se füle se farka.. Ha a csajszi szerette még Adelet, akkor nem értem a végén mért nem jött össze vele:S szoval a vége az számomra csalodás volt, ha nem happy end lett a vége, legalább Adele mellé tehettek volna be egy partnert.:) Ja és nem vagyok leszbikus, hanem bi 17/L
2016. febr. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!