Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Tapasztalatok a szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok a szüzesség elvesztésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Még nem igazán ismertem ki magamat a szexualitás terén (fura is volt ebbe a topikba írni a kérdést), de nektek is vannak/voltak hasonló gondolataitok? :


Eddig nem veszítettem el a szüzességem, mert nem érzek romantikus érzéseket férfiak iránt, viszont az első alkalmat csak velük tudom elképzelni valamiért. Legyek túl rajta, mert már csak tehernek érzem azt, hogy megvan a szüzességem, és így kevésbé merek belemenni dolgokba, vagy várjak tovább, és lehet, hogy soha nem jön el a megfelelő alkalom?


22



#szüzesség #első #alkalom #Internalized homophobia
2023. jan. 2. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Én igazából azt tanácsolnám neked, hogy ne menj bele a szexbe azzal a mentalitással, hogy "csak azért, hogy legyek már túl rajta". Mármint, ha semmi vonzalom és semmi erősebb bizalom a másik fél felé akkor nem biztos, hogy jó élmény lesz.. sőt.. lehet rossz lesz ami traumatizál.


"nem érzek romantikus érzéseket férfiak iránt"


A fő kérdés az, hogy lányok iránt érzel-e romantikusan?

A férfiak iránt szexuális vágyat érzel-e?

2023. jan. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#1 igen, erre én is gondoltam, de közben mégis olyan negatív érzéseim vannak a meglétével kapcsolatban, azért is kérdeztem meg, de igazad van amúgy full


Igen, lányok iránt romantikusan

Fiúk iránt meg szexuálisan, de sztem csak azért, mert nem érdekel, mit gondolnak, kicsit könnyebb így velük elképzelni a dolgot

2023. jan. 3. 00:20
 3/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
97%

Valószínűleg azért lehetnek negatív érzéseid ezzel kapcsolatban, mert már mindenhol azt tapasztaljuk, hogy 13-14 éves kislányok szexuális élete aktívabb, mint kellene és ez kialakítja az emberben azokat az érzéseket, amik azt sugallják, hogy nem olyan nagy dolog ez, felesleges a szerelmemnek tartogatni, be kellene állni a sorba, mert ez már ciki.

Én 26 éves voltam, amikor odaadtam valakinek, nem érdekelt, hogy ki mit gondol és tudod, nem is igazán beszéltem arról, hogy még nem történt meg az első alkalom, ugyanis nem gondoltam, hogy bárkinek köze lenne hozzá. Na meg én demiszexuálisként csak olyannal tudok lefeküdni, aki iránt érzek is valamit, így nekem az essek már túl rajta dolog szóba sem jöhetett és neked sem ajánlom. Ne legyen teher számodra, mert ritka. Én mindig örülök, ha olyan nővel találkozom, aki még szűz vagy csak kevés szexuális tapasztalata volt még.

Meglehet, hogy homoromantikus heteroszexuális vagy, ami azt jelenti, hogy szerelmes csak nőbe tudsz lenni, testileg meg csak férfiakra vágysz? Mert az akkor kicsit bonyolultabbá teszi a dolgod. Legalábbis szerintem. Ha most nem is érzed még úgy, hogy szerelem is kellene a testiség mellé, előbb-utóbb eljön majd az a pont, hogy azt fogod érezni, hogy kevés, ami van. Szerintem ne ugorj bele semmibe, inkább várj egy olyan emberre, aki kicsit mégis megmozgat mindenhogy, hátha eljön, fiatal vagy még. Persze ez csak tanács, a te tested, de én így cselekednék. 30 éves fejjel sem bánom, hogy nem történt meg korábban.

Sok sikert és remélem, megtalálod a párod, aki minden területen meg tudja adni, amire szükséged van! :)

2023. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3as köszi szépen neked is a választ, erről a kifejezésről még nem is hallottam, hogy homoromantikus heteroszexuális, utána fogok nézni.

én se osztom meg másokkal irl, csak úgy érzem, kimaradok dolgokból amíg még fiatal vagyok, nem mintha a 30 akárhány éves idős lenne, csak szeretnék majd sok időt tapasztalni ilyesmi szituációkat


de megnyugtatott azért a válaszotok, tényleg nem kéne siettetni semmit

2023. jan. 3. 01:18
 5/13 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
93%

Ha bármi kérdés felmerülne benned még, akkor a privátom nyitva előtted is, igyekszem segíteni.

Ha jól tudom, az 1-es válaszoló férfi, talán ezért pontozták inkább le, de jó dolgokat írt.

2023. jan. 3. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%

Egyetértek Cseppel,nem írom le én is,amiket ő,de sztem is várj.

Amúgy de gáz,hogy lepontoznak valakit,mert pasi (Édesburi) vagy segítőkész(Mint Csepp).

2023. jan. 3. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

A szüzességed nem akkor veszíted el, amikor átszakad a szűzhártyád. Szüzesség elvesztésének számít az is, ha először szexelsz lánnyal és megujjaz.


Az én barátnőmnek 29 éves koráig megvolt a szűzhártyája, pedig 15 éves korától élt szexuális életet nőkkel. Egy ujjal ujjazták, nem használt tampont, nem szakadt ki, ilyen egyszerű :) Én régóta használtam dildókat, együtt próbáltuk ki és akkor szakadt ki neki.

2023. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi neked is 7-es, mindenki kapta a zöld kezet, nemtől függetlenül :)
2023. jan. 3. 10:05
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Bocs,de én nem értem,h egy pasi miért akar ennyire a leszbik közé tartozni.Miért nem meleg pasiknak meg hetero embereknek adsz tanácsot Burgonya?Lepontozhattok,lehet,h értelmes Édesburgonya,de a leszbi agy nem egyenlő a pasival,hiába is próbálkozik itt.Ha én felteszek egy kérdést,leszbikusok válasza érdekel,nem minden lében kanál és troll pasiké.
2023. jan. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%

Pontozzatok le, ha akartok! De én azt mondom, ess túl rajta kérdező!

TÖKÉLETES ALKALOM NINCS! NEM IS LESZ! Nem is értem ezeket a válaszokat, akik azt mondják neked, hogy várj még eljön majd az a pasi vagy nő. De valójában ők is tudják, hogy tökéletes pasi tökéletes nő tökéletes alkalom nincs!

Én a következőt javaslom neked! Biztos van olyan férfi az életedben, akire barátként tekintettél eddig. Akiben megbízol, akire azt mondod, hogy barátként tekintesz rá, de vele el tudnád veszíteni a szüzességed. Ha van egy ilyen férfi az életedben akkor hajrá! Ne halogasd túl soká. Az első alkalom úgyse olyan lesz, mint amilyennek tervezted! Sose olyan! Az első meg aztán pláne nem...

2023. jan. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!