Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, hány leszbikust...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, hány leszbikust ismertek személyesen? Legtágabban úgy értem, hogy nem is kell egymással beszélnetek, de egy társaságban találkoztok rendszeresen. Beleértve az online kapcsolattartást is.

Figyelt kérdés
A válaszlehetőségek úgy értendők, hogy "magamon kívül". :)

2023. jan. 14. 10:09
A kérdező szavazást indított:
Egyet, a páromat.
Egyet, nem a párom.
2-5
5-nél többet.
32 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Biszex lányt 4-5-öt is ismerek, olyat is akik lány-lány kapcsolatban élnek, tisztán leszbikust talán egyet, de ő meg inkább transz, totál fiúsan viselkedik és öltözködik.

Amúgy nyilván vannak, de a nőies leszbikusok gyakorlatilag láthatatlanok.

2023. jan. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Még én sem futottam össze leszbikussal akiről tudtam volna hogy az, de én nekem is a meleg lány ismerőseim nagy része biszex vagy pan. De vannak azért biztos sokan leszbik is, csak engem valahogy eddig elkerültek🙈
2023. jan. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leszbi vagyok, magamon kívül még kettőt ismerek online, illetve még két-három biszexet. Irl nem futottam még leszbikusba vagy csak nem tudok róla :D
2023. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan lánnyal találkoztam a való életben, aki elmondta nekem hogy leszbikus, de nem direkt olyan helyen találkoztunk, ahol melegek vannak, hanem munkahelyen. Ezen kívül csak online ismertem meg mindenki mást, de mivel nem lett kapcsolat vagy szakítás lett, ezért jelenleg nulla leszbikust ismerek :D
2023. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A páromon kívül irl kb 10-15 körül, bár az, hogy kinek mi a pontos orientációja, az más kérdés.


Online jóval többet, de azt kb már nem is számolom.

2023. febr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!