Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van itt olyan lány, aki az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lány, aki az életében bármikor (a múltban vagy a jelenben, de komolyan és hosszú távon) fiúnak érezte magát?

Figyelt kérdés

... és szívesen beszélgetne erről egy sorstársával?

/Teljesen megértem, ha más kategóriába átsorolják a kérdésemet, csak úgy érzem, a célközönségem itt fordul elő legnagyobb eséllyel./

32N (Nálam fiatalabbakkal is szívesen beszélek, ha ők is velem.)



2023. febr. 13. 21:16
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Hogy ertve? Együttlét soran inkabb pasisabb beállítottságú vagy?
2023. febr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%

Én, jelenleg is tart.

24 éves vagyok.

2023. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
mai napig vannak questioning pillanataim, amikor pl. megvan a havim és fáj a hasam és nagyon komoly fájdalmaim vannak, akkor kifejezetten érzek nemi diszfóriát is. én nagyon más vagyok mint sok nő, van amikor férfiruhát veszek fel, illetve van amikor kifejezetten fiúsnak, férfiasnak kezel a körynezetem. ettől még nem vagyok transz, csak kicsit gender nonkomforming, kiskoromban kezdődött, mai napig tart. fikcióban pl. legtöbb esetben ffi karakterrel tudok azonosulni. 23 éves vagyok
2023. febr. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%

Én olyan 8-10 éves koromban szerintem szívesen lettem volna fiú. Elég fiús voltam. Szerencsére kinőttem:D

27N

2023. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6%
Nehogy már azonosulj ezzel a gender szarsággal. Tanulj meg nőként viselkedni.
2023. febr. 14. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt de 11 éves koromra kinőttem.
2023. febr. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%

Ne keverd a leszbikusságot a transzneműséggel. Így is nagy zavar van a legtöbb ember fejében, ne butítsd tovább a jónépet.


És nem értem 32 évesen miről akarsz beszélgetni? Transznemű vagy és kész, fogadd el és lapozz, sokkal könnyebb lesz az életed.

2023. febr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Írhat még privit, akinek van kedve!


7: Istenem... 1: Transz kategória nincs. Ha valaki esetleg az én kérdésem miatt zavarodik össze, hát nagyon sajnálom, de kevés esélyt látok erre. 2: Olyan témákról beszélgetek más emberekkel 32 évesen, amiről szeretné(n)k, neked ehhez mi közöd van, nem értem. :D

2023. febr. 14. 21:46
 9/9 Vivienne válasza:
68%

7-es válaszoló, hogy te mekkora paraszt vagy.Miért lenne az probléma hogy 32? Egyáltalán nincsen abban a korban,hogy ne tehessen fel ilyen kérdéseket! Sőt...és nem hiszem,hogy pont ő miatta zavarodnának meg az emberek,nyilván azért írt ide mert segítséget kért,nem pedig azért hogy kioszd...


Kérdező egyébként én nem éreztem ilyet,de szerintem semmi baj ezzel ha ezt érzed.Próbálj meg hasonló emberekkel haverkodni,hogy közelebb kerülhess magadhoz és hogy több mindenre fény derüljön. Vagy csak szimplán beszélj erről egy barátodnak,tök sokat tud segíteni egy ilyen "kibeszélés":-)

2023. febr. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!