Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Lehet egyszerre két nőbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két nőbe szerelmes az ember? Ti éreztetek már így? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

2023. febr. 19. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem, az egyik max csak erős szeretet lehet. Egy másfajta kötődés.

Én nem hiszem, hogy lehet egyszerre két embert ugyan olyan szerelemmel szeretni.

2023. febr. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Aki poliamor típus azt mondja, hogy igen, aki monogám típus, azt mondja nem. Objektív igazságot ne várj ebben a kérdésben.
2023. febr. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
De fogalmazhatunk úgy is,h aki normális,az azt mondja,h nem.
2023. febr. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
De fogalmazhatunk úgy is, hogy aki intelligens, az nem fekete-fehérben látja a világot, és tart mindenkit deviánsnak, aki nem a saját szájízének megfelelő erkölcsrendszer szerint él. Mondom ezt abszolút monogám típusként. ÉN nem tudnék egyszerre két emberbe szerelmes lenni, és nem bonyolódnék olyan kapcsolatba, amiben kettőnél több ember van, de attól még nem vitatom el, hogy más érezhet így.
2023. febr. 19. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Nem, max.fellángolást.
2023. febr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
Lehet. Poliamoria
2023. febr. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Voltam már poligám kapcsolatban. Tényleg szerettem mind a 2 lányt egyformán. De pár hónap után rájöttem,hogy ez mégsem nekem való,mindkettővel szakítottam és már csak monogám kapcsolatokban élek.
2023. febr. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt embere válogatja. Én pl. csak a páromban vagyok szerelmes, de volt már olyan lány akivel úgy éreztem hogy nagyon jól megvagyunk és valamilyen szinten szerettem is.
2023. márc. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!