KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » LeszbikussĂĄg » 🌈Hogyan tudtok elĂ©rni hĂŒvelyi...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

🌈Hogyan tudtok elĂ©rni hĂŒvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Akinek egyszer valahogyan mĂĄr sikerĂŒlt annak mĂĄshogy is megy?


Mennyit kellett gyakorolni?

Mi volt neked a kulcs, ami nektek ĂĄttörĂ©st hozott? Ügyesebb partner, mĂ©lyebb kapcsolat, tudatos odafigyelĂ©s vagy simĂĄn az idƑ mĂșlĂĄsa segĂ­tett?


Kérlek nézzétek a kategóriåt is.



2023. mĂĄrc. 15. 07:45
1 2 3 4
 11/32 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Oké låtom derogål vålaszolni a kérdésre. Szóval neked még nem volt, és amilyen a hozzåållåsod; nem is lesz.
2023. mĂĄrc. 15. 16:30
 12/32 anonim ***** vĂĄlasza:
47%
KĂ©rdezƑ! A hĂŒvelyi orgazmus egyedĂŒl nekem fontos. Ez mĂ©g nem tƱnt fel? Lefogadom csiklĂł orgszmusod sincs, mert a hĂŒvelyit erƑlteted. SzĂĄnalmas vagy. Nem is kicsit.
2023. mĂĄrc. 15. 16:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 13/32 anonim ***** vĂĄlasza:
60%
EgyedĂŒl neked fontos. ElĂ­rtam. De Ășgyis Ă©rtetted. A lenyeg hogy iszonyat szĂĄnalmas a hĂŒvelyi orgazmust erƑltetni. Amolyan ketsĂ©gbeesettnek tƱnsz. Az vagy ugye?
2023. mĂĄrc. 15. 16:35
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 14/32 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Nem, nem vagyok az.

Te viszont frusztrĂĄlt vagy, ez szĂĄmomra mĂĄr egyĂ©rtelmƱ. RĂĄadĂĄsul nem tƱnik Ășgy hogy kĂ©pes lennĂ©l egyenesen vĂĄlaszolni egy eldöntendƑ kĂ©rdĂ©sre.


Bocsi, de ez kicsit picsås viselkedés

2023. mĂĄrc. 15. 16:38
 15/32 anonim ***** vĂĄlasza:
49%

Te személyeskedsz, (pics..zol) de én vagyok frusztrålt. Oké.

Te kĂ©red ki idegenek vĂ©lemĂ©nyĂ©t arrĂłl hogy NEKIK hogyan sikerĂŒlt a hĂŒvelyi orgazmus. TehĂĄt turkĂĄlsz mĂĄsok magĂĄnĂŒgyĂ©ben, de Ă©n vagyok a frusztrĂĄlt. OkĂ©s.

VĂ©gezetĂŒl szerinted az ami masoknak bejƑtt az neked is be fog vĂĄlni? Mindenki egyedi, egyĂ©ni. Ha eddig mĂ©g nem jutottĂĄl el ennek a felismerĂ©sĂ©re, akkor van veled gond, nem is kicsi. Emiatt nyĂŒstölöd a hĂŒvelyi orgazmust.

2023. mĂĄrc. 15. 16:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 16/32 A kĂ©rdezƑ kommentje:

" kĂ©red ki idegenek vĂ©lemĂ©nyĂ©t arrĂłl hogy NEKIK hogyan sikerĂŒlt a hĂŒvelyi orgazmus"


Igen, Ă­gy van. Ez a kĂ©rdĂ©s (többek közt). Nem pedig az, hogy ki mit FELTÉTELEZ elmĂ©leti tudĂĄs Ă©s gyakorlati tapasztalat nĂ©lkĂŒl a dologrĂłl. Okosat akartĂĄl mondani? đŸ€­ Nem sikerĂŒlt! A mantra ide nagyon kevĂ©s.


Erre a magĂĄnĂŒgyes felvetĂ©sre csak annyit reagĂĄlnĂ©k, hogy ez itt a GYK, illetve ha valaki kardoskidik ezzel, az elĂ©g sokat elmond szemĂ©lyes frusztrĂĄciĂłirĂłl.


Egyes, leĂŒlhetsz. Megy a negatĂ­v pont.

2023. mĂĄrc. 15. 16:56
 17/32 anonim ***** vĂĄlasza:
39%
ValĂłban nem Ă©rted! Ami valakinek bevĂĄllt, az masoknak nem. Mindenki egyĂ©nileg tapasztalja meg. Te pedig belemĂĄszol mĂĄsokintim tapasztalatĂĄba. GĂĄz vagy kĂ©rdezƑ! Meg ovis is: megy a negativ pont. Édes Istenem...
2023. mĂĄrc. 15. 17:00
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 18/32 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Itt a gyakorin is több kĂ©rdĂ©sfeltevĂšs Ă©s vĂĄlasz van a hĂŒvelyi orgazmussal kapcsolatban. Olvass vissza egy kicsit.

Ha leszbikuskÚnt tetted fel a kérdést megértem a kivancsisågod, de azt is el kell fogadnod, hogy többen esetleg provokatívnak értékelik a kérdésed.

2023. mĂĄrc. 15. 17:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 19/32 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
ElĂ©g fusztrĂĄlt vagy kedves kĂ©rdezƑ. Dobj be egy kis szanaxot az segĂ­t!
2023. mĂĄrc. 15. 18:55
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 20/32 anonim ***** vĂĄlasza:
26%
UjjazĂĄssal mindig is el tudtam menni.
2023. mĂĄrc. 16. 09:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!