KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » LeszbikussĂĄg » 🌈Hogyan tudtok elĂ©rni hĂŒvelyi...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

🌈Hogyan tudtok elĂ©rni hĂŒvelyi orgazmust?

Figyelt kérdés

Akinek egyszer valahogyan mĂĄr sikerĂŒlt annak mĂĄshogy is megy?


Mennyit kellett gyakorolni?

Mi volt neked a kulcs, ami nektek ĂĄttörĂ©st hozott? Ügyesebb partner, mĂ©lyebb kapcsolat, tudatos odafigyelĂ©s vagy simĂĄn az idƑ mĂșlĂĄsa segĂ­tett?


Kérlek nézzétek a kategóriåt is.



2023. mĂĄrc. 15. 07:45
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** vĂĄlasza:
75%
ElƑre leszögezve,hogy bi nƑ vagyok nekem az volt a tapasztalatom, hogy hĂŒvelyi orgazmust csak fĂ©rfivel tudtam elĂ©rni mĂ©gpedig kutya pĂłzban kb 5-10 cm mĂ©lyen a hĂŒvely elĂŒlsƑ falĂĄt erƑteljesen ingerelve.
2023. mĂĄrc. 20. 10:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 32/32 anonim ***** vĂĄlasza:
5%

Nekem, elĂ©g ha egy ujjamat bedugomat, attĂłl tud hĂŒvelyi orgazmusom lenni. És igen, mĂĄs mint a csiklĂłorgazmus kicsit, mĂĄshonnan indul az Ă©rzĂ©s.

HozzĂĄteszem vastagabb dolog mĂ©g nem jĂĄrt bennem, de amĂșgy Ă©rdekes a kĂ©rdĂ©s. Ha nem idegenkedsz a dildĂłktĂłl, nyugodtan prĂłbĂĄld ki. Csak ne görcsölj rĂĄ, hogy akkor most hĂŒvelyit akarsz... ahogy jön Ă©s jĂłlesik.


A vĂĄlaszolĂłkat nem igazĂĄn Ă©rtem Ă©n sem.

2023. mĂĄrc. 29. 16:33
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!