Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Barátnőm még szűz, mire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm még szűz, mire figyeljek azon túl hogy óvatos vagyok?

Figyelt kérdés
A barátnőm még szűz, mindig amikor oda kerülünk akkor fáj neki és abba hagyjuk, nem szeretnék neki fajdalmaz okozni vagy rossz élményt. Mit tehetnék? (Kategória!)

2023. márc. 20. 14:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
11%
Ilyenkor mi van? Lánnyal szerintem szűz is marad. De amugy nyilvan sok elojatek stb.. csak finoman :)
2023. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%

„amikor oda kerülünk akkor fáj neki”

Mi fáj neki? Az ujjazás? Vagy amikor a csiklóját izgatod? Értem én, hogy kényes a téma, de ha csak kerülgeted, akkor nem tudunk segíteni, nem véletlenül anonim az oldal...

2023. márc. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
4%
Hány évesek vagytok? Szerintem a szüzességet a leszbikus is kizárólag műpénisszel tudja elvenni.
2023. márc. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
96%
#3: Azta... te hány éves vagy? Neked a szüzesség elvesztése a szűzhártya átszakadását jelenti? 😄
2023. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem mentalisan nincs ra felkeszulve rendesen. Probald meg ugy felfogni hogy nem vagy annyira rafeszulve, legyetek egyutt erezzetek jol magatokat, simizd, masszirozd, csokolozzatok, flortolj vele anelkul hogy arra gondolnal majd szex lesz belole. Engedd el kicsit szerintem hogy most nektek le kell fekudnotok. Tudom hogy kivanod es valoszinu o is teged, de en sajat tapasztalatbol azt tudom mondani hogy nokent nagy nyomast tett ram amikor ereztem hogy turelmetlen a ferfi vagy siman mar tul akarna esni rajta. Ne erts felre nem rosszbol mondom ezt, vagy azt akarom kihozni ebbol hogy onzo vagy. Biztos hogy nem vagy az hiszen fel sem tetted volna a kerdest. Csak azt probalom mondani hogy tudom hogy biztos tokre kivanod meg mindem es lehet hogy neki meg pont arra lenne szuksege hogy picit vegyetek le a hangsulyt a szexrol. Picit fedezzetek fel egymast, kotetlenul. Ha azt erzi hogy nem az a vegso cel hogy lefekudjetek hanem az hogy biztonsagban erezze magat es hogy oromot okozz neki o is sokkal jobban fogja kivanni, es az egesz behatolas tema is gordulekenyebb lesz. Sok sok elojatek, odafigyeles, lassu finom mozdulatok, hosszas csokolozas. Az elso alkalom igy is lehet hogy kellemetlen lesz, picit verzik az is normalis. Nekem az elso ne mfajt igazabol csak picit feszito erzes volt. Ne parazz ra. Ha figyelmes vagy es odaado meg turelmes nem lehet baj. Hasznaljatok sikositot ha esetleg megsem lesz olyan nedves.
2023. márc. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
A nyalást es az ujjazast 1 újjal élvezi és el is megy tőle, azonban szeretné ha elszakadna a szűzhartyája és elvesztené, én igazából nem erőltetem, háromnegyed éve vagyunk együtt, es enélkül is működik a dolog, csak nem tudom mit kéne csinalnom? Ha 2 ujjal csinálom fáj neki, meg érzem is hogy feszül, volt nőgyógyásznla is és mondta az orvos hogy neki erősebb ez a hártya es valószínűleg vérezni is fog es lehet megijedt akár tudatalatt is. Amikor en elvesztettem nekem nem vérzett és nem is fájt egyáltalán, úgyhogy ebben nem tudok saját példat felhozni neki, hogy ne aggodjon nem vészes, értitek?
2023. márc. 20. 17:15
 7/31 anonim ***** válasza:
27%
Ohh szoval te is csaj vagy. Okes ertem. Figyelj az ujjazastol nem valoszinu hogy at fog neki szakadni. Azt probald vele megbeszelni hogy teljesen normalis ha faj picit, nem ugy kell elkepzelni hogy kinzo iszonyatos fajdalom ez, mondom inkabb picit kellemetlen az elejen faj csak ha faj is. Szoval azt valoszinu nem tudja meguszni hogy egyatalan ne fajjon. Nekem is azt a par percet ki kellett birnom amig atszakadt. Nagyon nincs mas opcio. Ujjazd sokaig egy ujjal picit igy probalhatod tagitani az ujjad korul szuzhartyat.. marmint ugy ertem hogy amikor egy ujjad van bent picit oldalra mozgatod, finoman meg minden. Ettol is talan tagul. Utana probalgasd ket ujjal ugyanigy.. de igazabol hogy tenyleg atszakadjon ahhoz erdemes vennetek egy dildot, egy kisebb meretut ami nem vastag nem tul hosszu. En ugy csinalnam hogy ha mar kelloen elo van keszitve akkor ep hogy csak a hegyet odateszem a huvelyehez, azzal maszirozom es a dildot nagyon picit betolom, de tenyleg csak egy centit kb es nem megyek tovabb, ott mozgatom...ettol is tagul. es ezt sokaig csinalod. es nem tolod beljebb. Aztan ha o is keszen all nagyon lassan becsusztatod, ez valoszinu kellemetlen lesz de ha hasznaltok siksoitot sokat meg elotte sokaig tart az elojatek akkor nem fajhat olyan sokaig.. mondom nekem az elso max egy ket percig fajt utana csak azt ereztem hogy szuk vagyok es picit feszit.
2023. márc. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
9%
4-es, 3-as vagyok és nő. A szüzesség elvesztése igen, a szűzhártya átszakadása és "elvesztése". Vagy szerinted nem? Erre meg csak a pénisz vagy műpénisz képes.
2023. márc. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%
Persze,hogy fáj az elején,nekem is fájt.5alkalom kellett.De ha hónapokig kimarad,még akkor is fáj
2023. márc. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Ti tényleg azt hiszitek hogy az ujjazástól elveszti bárki is a szüzességét? Hány évesek vagytok, komolyan kérdezem!
2023. márc. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!