Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A kérdésem szegedi vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem szegedi vagy Szeged környéki leszbikusokhoz szólna. Hol szoktak Szegeden meleg bulikat, esetleg drag showkat tartani?

Figyelt kérdés

Nem rég olvastam egy befuccsolt hódmezővásárhelyi meleg buli kapcsán, hogy Szegeden vannak ilyen helyek, de ezeket az eseményeket nem hirdetik meg, merthogy nehogy baj legyen,betévedjen egy-egy homofób társaság. Konkrét helyeket épp emiatt nem is írtak, gondolom van egy bejáratott vendégkör, és így felesleges is a reklám. Na de mindegy, valaki esetleg meg tud nevezni ilyen helyeket? Ahol vannak vagy voltak ilyen rendezvények?

Előre is köszi!:)



#Szeged #Lmbtq buli #Dragshow
2023. ápr. 10. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Leszbikus bulik nincsenek Magyarországon. Régebben volt Bp-n az ösztrosokk, ahova csak nők mehettek és kimondottan leszbikus partinak volt hirdetve, de már jó ideje nem tartják meg. Max. kisebb házibulik vannak, de ott mindenki ismer mindenkit, idegenként nem kerülsz be ha nem ismersz valakit személyesen.
2023. ápr. 11. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én nem igazán leszbikus bulira gondoltam, hanem inkább lmbtq tematikájú bulira, lmbtq slágerekkel, többségében lmbtq emberekkel. Olyan helyre vonatkozott a kérdésem, ahol alkalmanként vannak ilyen rendezvények.
2023. ápr. 11. 01:44
 3/5 A kérdező kommentje:

Megtaláltam, konkrétan ez a cikk volt, ami miatt feltettem a kérdést. Itt írják, hogy Szegeden vannak ilyen bulik:

[link]

2023. ápr. 11. 01:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#2 mindenféle zene van a meleg/leszbikus rendezvényeken, nem csak YMCA megy egész este.

Ha vannak meleg partik Szegeden és a cikk érdekel akkor keresd meg Fb-n a főszervezőt (nem ismerem a Szeged környéki bulikat, csak a Bp-i helyzetet).

2023. ápr. 11. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én még nem hallottam ilyen bulikról, pedig szegedi vagyok és full mennék. a nyugiban szoktak talán lenni lmbtq emberek, de inkább csak azért mert ott sok az alter és kívülről legalábbis egy részük szerintem meleg lehet


szegeden sajnos még sima buli sincsen jó, nemhogy lmbtq :/

2023. jún. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!