Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Csúnya, ha van egy harmadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya, ha van egy harmadik mellbimbóm az egyik mellem alatt?

Figyelt kérdés

Kicsit kisebb, mint a többi.

És most kérlek ne azt írjátok, hogy ha valakit szeretsz, akkor mindegy.

Ha egy ismeretlen nőt látnátok így, akkor elvenne a látványból vagy semleges?



2023. máj. 1. 10:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyünk már ilyen trufák.


Én nem nézem a napisz@rt, de ez egy létező testi anomália, egy csomó embernek van. Ha hiszed, ha nem, nem mindenki onnan tájékozódik, és van aki még igazi mellet is látott meg fogott.


Ez egy általában banális evolóciós emlék, ami néha kiütközik.

Tud csak bimbó lenni, de van akinek van mellszövet is. Ha nem zavarja az illetőt, nem ártalmas, de természetesen el lehet távolítattni.


A leghíresebb akinek van, az Harry Styles, meg lehet nézni a póló nélküli képeit, azon is ott van.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2023. máj. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
11: Nem nézek napiszart, nem tudtam erről, egyszerűen nemsokára fogom elveszteni a szüzességemet a barátnőmmel, és félek, hogy nem fogok neki tetszeni. Először gondoltam, hogy nem foglalkozom veled, gondolj amit akarsz, de ha ennyire sokat foglalkoztat a téma, inkább leírom, hogy lány vagyok, és kb a 2. képedhez hasonlóm van(csak szőr nélkül 😅). Ha nem hiszed el, hogy igazat mondok, miért foglalkozol ezzel? Nem zavar, ha nem hiszel nekem, csak hagyj békén és kérlek ne pazarold rám az időd :) Szia!
2023. máj. 2. 14:02
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, olyan, mint a tied lehet. (11-es válasz 2. link.) Soha nem vette észre egyik partnerem sem magától... 😂😂


Ne aggódj, ez egy teljesen normális dolog és nem is csúnya.

2023. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja, és még nagy szerencsénk van, hogy nem harmadik mellünk van, mert az aztán tényleg nem egy olyan kis dolog, mint egy harmadik mellbimbó.


13-as voltam

2023. máj. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14, azt meg simán leműtik ám, általában tini korban.
2023. máj. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdező ne aggódj, ha Harry Styles elég szexi a négy bimbijével, te is az leszel.
2023. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Szedesd le ha zavar, és emiatt gátlásaid vannak. Semmivel se nagyobb dolog, mint egy anyajegyet leszedetni. Felesleges rajta pörögni.
2023. máj. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!