Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire baj ha tetszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire baj ha tetszem magamnak mint nő?

Figyelt kérdés
Mármint hogy simán randiznek olyan külsejű csajjal mint amilyen én is vagyok. Ez narcizmus?
2023. jún. 2. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Látens leszbi vagy .
2023. jún. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
19%

Miért?


Hogy nézel ki,milyen alakod van,kedves kérdező?


Képet,ha lehet,szeretnék látni rólad kommentben,vagy ha ide nem szeretnéd kitenni,priviben is elküldheted nekem,ha gondolod...


Csak mert úgy én könyebben tudnék véleményt mondani,ha erre voltál,vagy kiváncsi!


Persze amúgy egyátalán nem tartom gondnak,problémának,ha épp tetszel magadnak,vagy a pont olyan külsejü lányok tetszenek neked!

2023. jún. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tetszel magadnak a tükörben, vagy a saját látványod esetleg szexuális izgalmat is okoz?

[link]

2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1# te figyeled a kategóriát??😅
2023. jún. 2. 11:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Igazad van ,bár a kérdés nem egyértelmü .
2023. jún. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3# csak az első
2023. jún. 2. 12:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalább meg vagy magaddal elégedve, ez egy fontos dolog önbizalom szempontjából.
2023. jún. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez még nem nárcisztikus dolog, csak egészséges önbizalom.


Ettől még nem gondolod azt, hogy a partnered nem egy másik ember.


Sőt, nagy valószínűséggel eleve nem olyan csajjal jössz össze, aki kb a hasonmásod, mert ez viszonylag ritka statiszikailag.


Van egy ilyen leszbikus sztereotípia, a leszbikus pár akik nagyon hasonlóak, ugyanúgy öltözködnek, hordják a hajukat. De ez inkább abból ered, hogy az érdeklődési kör, a stílus hasonló, ami meg egy jó párkapcsolat alapja. Noná, hogy a deszkás, rapet hallgató csaj kifog magának valakit aki szintén ezekben a körökben lóg, a goth csaj meg sanszosabb, hogy olyas valakit preferál, aki szívesen eljár vele ilyen bulikba, fesztiválokra.


Igen, az ellentétek lehet rövid távon vonzzák egymást, de a közös pontok azok, ami egy kapcsolatot összetartanak.

2023. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!