KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » LeszbikussĂĄg » 🌈 Kinek kell/illik kezdemĂ©nyez...

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

🌈 Kinek kell/illik kezdemĂ©nyezni a szexet?

Figyelt kérdés

NĂĄlatok hogy szokott lenni?

(Kategóriåra is figyeljetek légyszi)



2023. jĂșn. 13. 19:09
1 2
 1/15 anonim ***** vĂĄlasza:
73%
a nƑnek
2023. jĂșn. 13. 19:14
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/15 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
Ahogy Lovasi is megénekelte: Minden kezdet nehéz, babåm te kezdesz.
2023. jĂșn. 13. 19:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
😑 ha nem akartok válaszolni nem muszáj, de irreleváns dolgokat sem kell írni
2023. jĂșn. 13. 19:25
 4/15 anonim ***** vĂĄlasza:
67%
3. Az 1. vålasza teljesen korrekt a kérdésedre!!!! Ha ez a neked nem megfelelö akkor kérdezz értelmesebben!
2023. jĂșn. 13. 19:44
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/15 anonim ***** vĂĄlasza:
99%

3: Mivel a kĂ©rdĂ©s leszbikus kategĂłriĂĄban van, Ă­gy mĂĄs nem is tudna kezdemĂ©nyezni, csak az egyik nƑ, a kĂ©rdezƑ pedig pont arra volt kĂ­vĂĄncsi, melyik nƑnek kell kezdemĂ©nyeznie. 😄


KĂ©rdezƑ, erre nem nagyon van szabĂĄly. A hatĂĄrozottabb fog lĂ©pni.😇

2023. jĂșn. 13. 19:50
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/15 anonim ***** vĂĄlasza:
97%
5-ös vagyok. BocsĂĄnat, a 4-esnek szĂłlt az eleje.😇
2023. jĂșn. 13. 19:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
4-es, nem tudom nĂ©zted-e melyik kategĂłriĂĄba Ă­rtam ki a kĂ©rdĂ©st. Javaslom vess rĂĄ egy pillantĂĄst, mielƑtt pĂĄrtfogĂĄsba veszed a haszontalan böfögĂ©seket.
2023. jĂșn. 13. 19:51
 8/15 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszi 5-6, aranyos vagy. EgyĂșttal az elsƑ ember, aki sikeresen Ă©rtelmezte a kĂ©rdĂ©st, Ă©s hajlandĂł volt Ă©rdemben vĂĄlaszolni is rĂĄ. Ment a +pont
2023. jĂșn. 13. 20:08
 9/15 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Ahogy az 5. Ă­rja.

A hatĂĄrozottabb, a rĂĄmenƑsebb, a tapasztaltabb, aki jobban kĂ­vĂĄnja Ă©ppen.


De ezt se nem KELL, se nem illik. Szerintem.

2023. jĂșn. 13. 20:18
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/15 anonim ***** vĂĄlasza:
79%
NĂĄlunk az szokta, aki elƑbb megkĂ­vĂĄnja, vagy eszĂ©be jut. De kĂ©t nƑ között nem tudom mi alapjĂĄn lehet ezt elƑre meghatĂĄrozni. Meg heterĂłknĂĄl is gĂĄz az ilyen nemi sztereotĂ­pia, hogy a fĂ©rfinek kell, vagy illik. Vagy egyĂĄltalĂĄn nĂĄluk van ilyen? Ott kinek kell? A fĂ©rfinek, mert Ƒ az erƑs, hatĂĄrozott, vagy a nƑknek, mert ha a fĂ©rfi kezd, az tolakodĂł, erƑltetĂ©s, mintha csak arra menne rĂĄ?
2023. jĂșn. 13. 20:57
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!