Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ezért gyakoribb/több a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért gyakoribb/több a lányok között a biszexualitás, mint a fiuk között? Megkérdeztem a mesterséges inteligenciát. szerinted igaza van?

Figyelt kérdés
-: A fiúk és lányok közötti különbségekkel kapcsolatban egyes kutatók szerint a lányok könnyebben nyitottak az új dolgokra és az új élményekre, míg a fiúk inkább ragaszkodnak a megszokott dolgokhoz. A lányoknál nagyobb az érzelmi intelligencia és az empátia is, ami azt jelenti, hogy könnyebben tudnak azonosulni mások érzéseivel és gondolataival. A fiúk viszont inkább a logikai gondolkodást részesítik előnyben

2023. jún. 18. 15:31
A kérdező szavazást indított:
igaz
hamis
27 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez igy onmagaban nem igaz.

Tobb kutatas is megerositette mar, hogy nincs kulonbseg a noi es ferfi agy kozott.


A fiuk azert racionalisabbak mert igy lettek nevelve. Emocionalis szinten beka segge alatt vannak. A neveltetesben az van, hogy a ferfi nem sir, azt latja az apjatol hogy nem beszeli meg az erzeseit a parjaval = erzesekrol beszelni gyengeseg.

2023. jún. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet 1-sel: van különbség a "férfi agy" és a "női agy" között.

Ez nem két élesen elválaszott kategória, hanem kb., mint a magasság.

A férfiak magasabbak a nőknél. Összességében. Persze vannak magas nők és alacsony férfiak is, de van a két csoport között különbség.

2023. jún. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Nincs kulonbseg. Ezt nem en mondom, hanem egy oriasi letszamu neurologiai kutatasok felvetelekkel egyutt.
2023. jún. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3: belinkelnéd a tanulmányt?
2023. jún. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Rögtön egy cikk, ami nem támasztja alá a véleményed:



[link]

2023. jún. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Erre gondoltam: friss metaanalizis a temaban


[link]

2023. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Alapvetően igaza van. De kicsit szerteágazóbb a válasz. Szerintem.

A

nők valóban érzelmesebbek,közvetlenebbek is ez látszik azon js ahogy beszélgetnek:egymás felé fordulva.

Míg mi férfiak, jó ha ugyan abba az irányba nézünk,nemhogy egymásra.


Ez a nők közt eleve egy bensősegesebb kapcsolatot teremt.

Gyengédebbek is egymással. Ölelés simi ha másik sír.


Férfiak:szedd össze magad te picsogo nyámnyila fax.


És számtalan ilyen különbség van.

A férfiak közti gyengédség nem elfogadható.

De ha mégis sor kerülne rá a másikat egyből lebu_izzák.

Ezt elkell kerülni. Titkolni kell.


Nem vekesebb a bisex,hanem titkolják.

2023. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Pont ezért több a biszex tini lány, mint ahogy leírtad
2023. jún. 20. 11:59
 9/16 anonim ***** válasza:

6-os azért egy meta-analízis eredménye nem zárja le a kérdést, bár mindenképp figyelemreméltó.

Annyiban viszont hagy nyitott kérdéseket, hogy ha az anatómiában nem is látunk különbségeket, a viselkedést még 1-2 szint befolyásolja, pl. a hormonok.

Az közismert, hogy a nők férfiakhoz való vonzódását az is befolyásolja, hogy szednek-e fogamzásgátlót vagy sem. Ennek tükrében nem meglepő, hogy a hormonális különbségek az anatómiai erős hasonlóságok ellenére is másféle működést eredményeznek a két nem között.

Továbbá női biszexualitás evolúciós előnyeit egészen könnyű belátni.


Én nem tagadom, hogy vannak kulturális hatások, de szerintem ezek egy biológiai alapra (mely maga is anatómiai, hormonális, stb.) tevődnek rá.

2023. jún. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Azzal tisztában vagy, hogy a homoszexualitás viszont gxakoribb a fiúk között, mint a leszbikusság a lányok között? Ezt ugye tudod? Erről nem kérdezted a mesterséges intelligenciát?
2023. jún. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!