Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Mennyire érdekel titeket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdekel titeket alkalmi dolog? Mennyire van elterjedve a leszbikusok között?

Figyelt kérdés

2023. máj. 21. 01:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Jöhetsz. 18/l
2023. máj. 21. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
Én ha úgy alakul belemegyek, de külön sosem kerestem. Szerintem nem olyan gyakori.
2023. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
egem sosem vonzott. bajom nincs vele, csak nem nekem való.
2023. máj. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Nem alkalmizok, de tudok olyat aki simán.
2023. máj. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Én se alkalmizok, nem nekem való.
2023. máj. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Azt nem tudom, hogy mennyire van elterjedve a leszbikusok között, minden ember mas és eltérő igényei vannak. Én személy szerint jobban preferálom az alkalmi dolgokat. Rengeteget dolgozom és pont ezért nem szeretnék kapcsolatban lenni, mert nem érezném fairnek a másikkal szemben, hogy nem tudom neki megadni azt a mértékű együtt töltött időt, amit megérdemelne. A legutóbbi szakításom pont emiatt volt és nagyon tehetetlennek éreztem magam, senkit nem akarok bántani.

Az alkalmi dolgokat meg ne úgy képzeljétek el, hogy meglátjuk egymást és történik is ami történik, szerintem nagyon fontos, hogy megismerkedjünk azért előtte, átbeszéljük ki mit szeret és megnézzük, hogy megvan-e a közös szimpátia. Egyébként 23 éves nő vagyok és Szolnoki.

2023. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem inkább úgy van, hogy néha összejarok egy állandó partnerrel, de nem vagyunk kapcsolatban.

25L

2023. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%
Engem érdekel
2023. máj. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
96%

Én a komoly kapcsolatot részesítem előnyben, és szerintem a többség is.

Hallottam már olyat, hogy bulikban nagy eséllyel lehet találni alakalmi partnereket, de szerintem a netes felületeken is. És kivételek is mindig vannak, komolyat is.

2023. máj. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 egyetértek, nekem több buliban is volt már szerencsém alkalmi partnert találni. Neten sem lehetetlen de eddigi tapasztalatból én azt mondom, hogy ott egy kicsit nehezebb, vagy csak én nem vagyok olyan, hogy így direktbe rákérdezzek:D
2023. máj. 22. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!