Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan közeledjek hozzá, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá, hogy hozzam témába?? Bőv.lent 25L

Figyelt kérdés

(Biszex kategóriába már kiírtam de túl sok heves fantáziájú pasi írt ....)


Van egy lány aki nagyon közel áll hozzám legtöbbször csak akkor találkozunk ha iszogatunk.



-Sosem voltam még lánnyal de lassan 8 éve ez az egyik legnagyobb vágyam.


Amikor barátnőkhöz próbáltam közeledni mindenkinek ez volt a válasza hogy " bocsi de én nem vagyok olyan" .


Szerencsére mindig részegen jött belőlem elő a bátor meg ők is ittasak voltak így sose került témába.-



Próbálok vele nagyon nagyon kedves lenni, ahol tehetem szivecskét írok neki üzik végére sokat érdeklődöm utána, többször mondom neki hogy szeretlek/imádlak.


Ha szóba jönnek a melegek/leszbik nagyon védi őket mellettük van.


Emiatt is sejtem hogy van ilyen hajlama.


Próbálom gyakran megérinteni és észre vettem hogy ő is gyakran ér hozzám mióta én is, ha mondd valamit főleg a combon érint meg, de mi van ha csak neki ilyen a test beszéde nem tudom ... Amíg én nem értem így hozzá ő sose tette.. lehet jelezni akar(?), vagy csak túl gondolom...


Lehet ettől direktebben kéne jeleznem? De mi van ha felsülök és tönkre teszem a kapcsolatunkat?


Fogunk menni együtt nyaralni 2 hétre, ő is a párjával meg én is szóval 4en leszünk, gondoltam rá hogy majd akkor sokat leszünk együtt és akkor valahogy témába hozom...


Az én párom kicsit maradi ő nála sose jöhetett szóba se hármas se semmi ilyesmi de mivel tudja hogy nekem fontos lenne kvázi meg engedte hogyha lesz rá lehetőségem élhetek vele csak ne hangoztassam.


Viszont az ő párja kicsit másabb, a szóban forgó lány egyszer el ejtette nekem hogy lányt keresnek hármashoz de akkor még valahogy nem esett le csak hónapokkal utána hogy lehet reagálnom kellett volna... ennek kb 5-6 éve és nem beszéltünk azóta róla és mi van ha össze jött nekik és nem volt jó, és bukott az elméletem...pedig ez lenne a kapaszkodóm hogy ki próbálná ő is lánnyal ebből kiindulva.


Plusz észre vettem hogy amikor ketten táncolunk, a párja szinte fel fal minket a szemével és szóvá is teszi hogy jól csináljuk.


Őszintén én szívesen benne lennék egy hármasban is.


De tényleg nem tudom hogyan kellene lépeseket tennem az ügyben :( annyira félek hogy emiatt elvesztem vagy csak nagyon kínos lesz ha bármit csinálok és utána félre érti majd...


Valahogy finoman kéne ki puhatolóznom (?) de nem tudom hogyan hozzam úgy témába hogy ne legyen azonnal levágós...



Köszönöm ha tudtok nekem segíteni.



2023. máj. 29. 08:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Pedig az ilyesmit a legjobb egy buli keretein belül szóbahozni, akkor ha rosszul sül el, mindig lehet az alkoholra fogni, vagy hogy csak poén volt. Nekem is volt egy ilyen barátnőm, akihez nagyon vonzódtam, és éreztem rajta, hogy talán ő is, csak nem merne lépni. Buliba mentünk egyszer, nagyon megdicsértem, hogy milyen csinos, tánc közben néha hozzáértem, megsimogattam, amúgy is szoktunk így táncolni néha. Aztán tettem egy megjegyzést, hogy ha pasi lennék biztosan ráhajtanék, bár nem is kell ehhez pasinak lenni. Pár perc múlva már csókolóztunk...

Igaz ebben a szituban nem voltak képbe a párjaink, meg nem biztos, hogy mindenkinél bejönne, de mindenképp egy ilyen lazább estén próbálkoznék vele.

2023. máj. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Kérdezz rá,hogy amit 5-6 éve beszéltetek..a hármasról,az összejött-e nekik.így el tudod kezdeni a témát.aztán hozd szóba vhogy,hogy te is gondoltál már ilyenre,tetszene neked is egy ilyen,de a te pasid nincs benne ilyenben..ez egy példa csak,hogyan lehet hozzákezdeni ;)
2023. máj. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

#1 eddig ez a legjobban kivitelezhető ötlet köszönöm :)

Igaz elég sokat kéne innom ahhoz hogy legyen bátorságom így kimondani hogy bár ehhez nem is kell pasinak lenni 😁 de gratulálok hogy neked össze jött :)


#2 gondoltam erre én is de mostanában nem nagyon beszélünk az ilyen szexuális dolgokról utóbbi 1-2évben valahogy nem jött szóba félek ha pont ezt hoznám a semmiből elő azonnal levagós lenne. Nem is lenne vele baj ha jobban biztos lennék a dolgomban :)

2023. máj. 29. 14:07
 4/19 anonim ***** válasza:

Sok sikert kérdező! ;)

#1

2023. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha van még ötleted ne tartsd magadban, nyaralás augusztusban lesz múlva lesz addig megőrülök 😅


Elvileg hétvégén talizunk egy lazább estére a többiekkel:)


Minden alkalmat megragadnék, ha gyáva vagyok vmihez legyen b terv :D

2023. máj. 29. 19:30
 6/19 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a most hétvégét akkor, más konkrét ötletem nincs, de ne várj a nyaralásig. Főleg azért, mert ha ott sül el balul valami, akkor nézhetitek egymást még napokig összezárva. :) Aztán mesélj, hogy mi volt.
2023. máj. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Majd mesélek de addig össze kéne kukaznom egy b tervet 😅
2023. máj. 30. 19:02
 8/19 anonim ***** válasza:
18%
Na, szép új világ, mindkettőnek van párja... még ha egyedülállók lennétek, de így undorító, még jobban.
2023. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

De szánalmas ,jobbat érdemel a “párod” 😆

Szerintem csak az agyad huzza,de meg is erdemled!

2023. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Páromat nem zavarja ha nem tudja, tisztában van vele hogy ilyen vagyok.

#8 ha szerinted undorító hogy 2 nő között van valami miért vagy itt?

#9 köszi a hasznos választ :)

2023. máj. 31. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!