Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » OLeszbikus lányok, nők,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

OLeszbikus lányok, nők, számotokra mennyire lenne elképzelhető, hogy?

Figyelt kérdés
Megbeszélitek egy meleg barátotokkal, hgy kipróbáljátok egymással, tudván, hogy úgysem akarna semmit ő sem tőletek, ti sem tőle, de kíváncsiság meglenne bennetek az ellenkező nemmel való szexre?

2023. júl. 15. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudod. A leszbikus attól leszbikus, hogy nincs benne kíváncsiság az ellenkező nemmel való szexre.
2023. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont ez a lényeg, hogy nem akarunk semmit egymástól. Nem csak kapcsolatot, szexet sem. Aki mégis akar, az nem meleg, vagy leszbikus.
2023. júl. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem, hogy ezt a meleg pasi x leszbi csaj kombóra izguló perverzet már letiltották.
2023. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hetero nő vagyok és meleg haverom nyugtàzta, hogy kellemes látvány vagyok, pont. Ennyi és egy bambi ilyenkor, pont ettől meleg.
2023. júl. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De azt az aktust ki a franc élvezné szerinted?😅
2023. júl. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez kb addig jöhetett volna szóba amig nem tudtam biztosra,hogy leszbikus vagyok.

De csak a társadalmi elvárások miatt.

2023. júl. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Leszbikusként miért kellene érdekeljen, h milyen pasival lenni? Ha ez izgatná a fantáziám, akkor bi lennék. Fel sem tudnék izgulni, nemhogy befogadni magamba. -.- Istenem, annyira gyökér vagy kérdező, egyértelmű, h pasi vagy.
2023. júl. 20. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%

Alapvetően egy elég érdekes dolog,hogy milyen lehet fiúval milyen lehet férfiként.

De az elhatározást nem tudták tettek követni. Ott álltunk pucéran egymás előtt és az égvilágon nem történt semmi.

Megsimiztem a farkát és semmi! Ahogy ő is megtapizott de azon kivül,hogy puha volt a keze nem inditott el semmi olyat aminek sex lett volna a vége.


Ahoz hogy sexeljek vele kellene nekem még egy lány akire feltudok izgulni. Neki egy másik srác hogy kemény legyen és akkor talán az izgalom hevébe egymással is kezdenénk valamit.

2023. aug. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!