Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Elképzelhető, hogy ha eljutunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy ha eljutunknodáig, hogy felcsatolhatóssal szexelünk, akkor majd nem olyan lesz, mint amit vár?

Figyelt kérdés

Együtt vagyok egy lánnyal lassan négy hónapja, együtt is élünk. Értelemszerűen szexelni is szoktunk és minden oké etéren köztünk, de ő odavan a felcsatolhatósért. Olyankor elmondása szerint ő a domináns fél.

Elvileg elég sok lánnyal volt előttem már.

Lehet olyan, ami miatt majd nem tetszik neki velem?

Most nincs itthon, hogy megbeszéljem vele, de nem hagy nyugodni ez a gondolat.


2020. okt. 14. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő a domináns és sok lánnyal volt már dolga, akkor nem lesz gondja veled ilyen téren.


Fordítva már el tudom képzelni, hogy gond lesz. :D

2020. okt. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2020. okt. 14. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ő nem érez semmit azzal, őt majd a külső fogják kielégíteni illetve az, amit ehhez a dologhoz köt a fejecskéjében meg a lelkében.


De te passzív félnék nem tudom, hogy mennyire fogod ezt élvezni. Azt sem tudom, hogy csináltál-e már ilyent. :)


Én azt tudom magamról, hogy nem teljesen tudnám élvezni a passzív szerepet ezen a téren. Egyszerűen a nők... Hát nah, elég bénán "dgnak :D Nekem fáj a behatolás és minden szögből úgy nyomja a hólyagom valamelyik részét, hogy csak kellemetlenséget okoz. Plusz az ilyen eszközökkel nem érzi rendesen az ember, hogy meddig mehet be, lehet vele a méhszájat boxolni rendesen. Annak meg ha bemérnek párat, a gyomrodtól az alhasadig fáj. :D Plusz elég hamar kiszáradnék attól, hogy egy darab műanyag ki-be jár bennem...


Bár lehet aztán, hogy szerelmesen egy tényleg tapasztalt és figyelmes nővel más lenne a dolog.

2020. okt. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Illetve az is hozzá tartozik, hogyha majd viszonzást vár és neki is már sokszor, akár többen is csinálták, nem fogod tudni rendesen kielégíteni azzal a cuccal, ha nincs benned tapasztalatod. A fenti okokból is, meg abból is, hogy így vagy úgy, de szószerint túlfűtötten az embert csak lehangolja, ha a domináns felet irányítani, igazgatnia kell.
2020. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Használni használtam már felcsatolhatóst, de csak durván, sosem finomkodva, de vele finomnak kell lenni. Bár azt mondta, hogy ő kapni nem szeret felcsatolhatóssal, ő elmegy attól is, ha a csiklóját ingerli, ahogy bennem van.


Viszont ez az... nekem sosem ment, hogy így elélvezzek (biszex vagyok, voltam már férfival), nekem kell a kézzel-szájjal ingerlés és úgy sikerül.

És eléggé aggaszt mostanság, mert tudom, hogy neki hiányzik, de én meg sem látványra, sem hangra, sem sehogy nem leszek kielégítő szerintem.

2020. okt. 14. 12:17
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jelenlegi barátnőm biszex,volt már hogy kapta vagy adta de neki annyira nem jött be túl mű (kemény,rossz értelemben) inkább az igazit preferálja
2020. okt. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!