Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Azt bevállalnátok egy bi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt bevállalnátok egy bi lánnyal, ha csak közös masztit akarna egymás előtt, de mindenki kizárólag magának?

Figyelt kérdés

Tehát egy közös emléket és látványt tudna adni számotokra. Többet nem, mert van párja.

25 éves, vékony testalkatú, helyes arcú szőke lány



2023. júl. 22. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Igen.
2023. júl. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem ilyen jellegű emlékekre vágyom. A látvány sem kielégítő így önmagában, érintés nélkül.
2023. júl. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Bocs, hogy férfiként írok, de nekem is volt ilyen. Mármint egy sráccal közösen maszturbáltunk. Ő akart volna többet, de én nem. Így nem is volt más, de ezt az egymás előtti dolgot kipróbáltam.


Nálam itt meg is állt a dolog. Tisztázódott bennem, hogy nincs is egyéb ami érdekel ebben és ezt sem akarom megismételni.


Azóta csak úgy voltam közösen szexuális helyzetben másik férfival, hogy hármasban csináltuk egy lánnyal hetero alapon.


Szóval sok veszíteni valód nincs. Ha úgy érzed avasd be a párod, mert jó eséllyel egy férfi ezt nem is tartja megcsalásnak. De ez egyén függő.

2023. júl. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy benne lennék, de nagyon nehéz lenne érintés és egyéb nélkül...

25N

2023. júl. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmi értelme. Most komolyan, kibírnátok, hogy ne nyúljatok egymáshoz?
2023. júl. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!