Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikusok, mikor kezdtétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok, mikor kezdtétek el gyanítani, hogy akivel most együtt vagytok, elkezdtetek érezni egymás iránt valamit?

Figyelt kérdés
Hogyan találkoztatok? Mikor tűnt fel, hogy valamit megmozgat bennetek és hogy ti sem vagytok neki közömbösek? Hogyan nyert ez teljes bizonyosságot? Hogy történt az első csók?

2022. jún. 24. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Csak olyannal vagyok együtt, aki iránt érzek. Persze kérdés, hogy ez viszonozva van-e.


A közös terveket, elképzeléseket találom leginkább döntőnek ebben. Például nem h

Játszik közre, hogy az illető még ismerkedik, illetve nem bátorít az ismerkedésre.

2022. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

25L

Társkeresőn akadtunk egymásra, ahogy az lányok között módi. 😅

Már az üzeneteiből sütött a kedvessége, aztán bebizonyosodott, hogy élőben is ugyanilyen. Alapvetően szorongok és néha nagyon kiütközik, ezt azonban nem vetette a szememre. Várt, hogy lemúljon rólam, így lassan én is megnyugodtam. Nyugalom, ezzel kapcsoltam őt össze rögtön. Állítom, hogy enélkül meg sem tudtam volna mutatni rendesen magam. 😆

Szóval én már itt elkeltem. A saját áruképességemről úgy emlékszem, tényleg az első csóknal (kb. harmadik randi) bizonyosodtam meg. Hosszú volt és mennyei, és hát volt is folytatása, meg azóta is együtt vagyunk. Szívesen "kísérném még őt zongorán" amíg rám nem un. 😅

2022. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!