Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol érdemes kifejezetten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes kifejezetten testi kapcsolatot keresni?

Figyelt kérdés

25 éves biszex lány vagyok, de még nem voltam nővel. Szeretném kipróbálni, de nem akarok komoly kapcsolatot, elköteleződést. Esetleg ilyen barátság extrákkal kapcsolatban még benne lennék, ha megkedvelnénk egymást a másikkal meg hasonló lenne az érdeklődési körünk is, stb., de ennyi.


Ti hol ismerkednétek a helyemben? Budapesten élek, szóval gondolom evidens lehetne, hogy menjek el valami lgbt-témájú bárba vagy valami, csak annyi a gond, hogy sose jártam ilyen helyeken, mindig is introvertált voltam meg otthon ülős és teljesen kimaradtak az életemből az ilyen szórakozóhelyek meg bulizás, egyéjszakás-kalandok meg ilyesmi. Meg mivel nem mozgok ilyen körökben, nincs meleg/biszex barátom, aki eljönne velem, egyedül meg félek ilyen új dolgokat kipróbálni..


A netes ismerkedéssel meg annyi a problémám, hogy nem akarom, hogy valami ismerősöm, munkatársam megtaláljon egy ilyen oldalon és elhíresztelje, hogy biszex vagyok meg minden.


Eddig csak férfiakkal voltam kapcsolatban és őket is munkahelyen vagy valami más helyen, személyesen ismertem meg.


Ti hol ismerkednétek a helyemben?


2023. aug. 1. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

En is ezert jottem ide 🥲 szoval well.. itt? :D

24/L

2023. aug. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
vágyaid.hu?
2023. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Oh te naiv lány! Szerintem jobb, ha már nem is reméled, hogy értelmes választ fogsz kapni erre a kérdésre. Hogy miért?

MERT MEGSZEGTED A LESZBIKUSOK ÍRATLAN TÖRVÉNYEI KÖZÜL A KÉT LEGERŐSEBB TÖRVÉNYT!

-1 Soha ne így kezd, hogy szeretnéd lánnyal kipróbálni! Mert leszbikus körökben azt nagyon utálják, aki erről merészel írni!

- 2 Ha valamit még ennél is jobban utálnak a leszbikusok, azok a biszex nők! Ha leszbikus lánnyal ismerkedsz soha ne vald be, hogy az exed pasi volt! Láttad volna milyen dühödt kommenteket írnak egyes leszbikusok a biszex lányokról…

Hidd el ezzel a két dologgal, gyakorlatilag már elástad magad!

Jobb, ha meg fogadod a tanácsom és inkább új kérdés megfogalmazásán töröd már a fejed…

Mert ennek már annyi…

2023. aug. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem utaljak a leszbik a biszexeket xd nyugodjal le
2023. aug. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Leszbi vagyok de nem utálom a biszexeket, na erre varrj gombot :'D


Kérdező, szerintem társkeresőn próbálkozz, biztos találsz majd valakit.

2023. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

3- as vagyok...

jó látni hogy vannak olyan leszbikusak akik nem útálják a biszexeket. De ti nem olvastátom azokat a véres szájú kommentek százait itt amit én...

És én csak olvasgattam, nemis keresgéltem lányt..

De azért jó látni, hogy kezd megfordulni a trend, és már nem akkora a gyűlöleet mint akkor volt

2023. aug. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval olvastál néhány, valószínűleg troll kommentet, és már el is könyvelted, hogy az összes leszbikus ilyen, és tanácsokat is osztogatsz ez alapjàn? Bravó!

Kérdező, én bi vagyok, de én sem szeretem a kíváncsiakat. Pusztán azért, mert rosszul esik, ha megtudom, hogy amúgy nem is én tetszem neki, csak ki akarja próbálni, és épp én jöttem szembe. Plusz az is rosszul esne, ha menet közben rájönne, hogy nem is tetszik neki ez annyira. Gondolom ez érthető. Viszont jó hír, hogy nagyon sok hozzád hasonló van, és biztos találsz partnert. Olyan netes felületet javaslok, ahol ha ismerősöd meglát, akkor az azt jelenti, hogy bizony ő is lányt keres, tehát nem fog megszólni. Olyat, ahol be tudod állítani, hogy ki lásson, azaz olyan nő, aki nőt keres. Én voltam fent ilyenen, de sajnos már nem emlékszem, hogy mi volt az, talán más tudni fogja.

2023. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok 20évesen és szeretnék lányokkal ismerkedni.Akinek van kedve beszélgetni nyugodtan írjon.😊
2023. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Évek óta keresem ezt a fajta kapcsit 😅

Ha a sziamizusemmivelednemsok vagy sziakepcsere kérdéseken túl tudsz jutni na akkor írj nekem 😀

Nem árt ha tudod hogy van párom, így "csak" barátság extrákkalt/alkalmit keresek de azt nagyooon 🥺😁

Sose voltam még lánnyal de minden vágyam hogy kielégíthessek egy csajszit 🤓✨

hihi

24/L

2023. aug. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!