Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet fiatal lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet fiatal lányokkal ismerkedni, leszbikus kapcsolat céljából? Badoo, Tinder kilőve.

Figyelt kérdés
Biszexuális vagyok, legalábbis csak úgy gondolom, már voltam szerelmes lányba,így kipróbálnám végre. Ez a két app egyátalán nem fekszik nekem, máshol hol ismerkedhetnék 20-25 éves lányokkal? Én 20 vagyok.
2023. szept. 10. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
bumble? esetleg snapchat
2023. szept. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

A snapchatot kilőheted, ott csak magukat nőnek kiadó recskázgatni akaró pasikat fogsz találni.

Márpedig a Tinder és a Badoo a legnagyobb platformok. Ha biszex vagy akkor sorban fognak állni a párok akik nőt keresnek 3.-nak. Ha nem internet akkor látogass meg egy swingert (vannak fiatal 20-as párok is egyes klubokban).

2023. szept. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

mi baj ezekkel az appokkal?

egyébként nagyon sok tini lány biszex, szinte már a lányoknál alap tulajdonság hogy egy kicsit leszbikusnak tünjenek. gondolok itt a puszilkodos kozos kepekre kezen fogva jaras stb, instan pedig ha megnezed a kommenteket egy lanynal alap hogy olyanokat irjanak egymasnak mintha egy par lennenek, leszbikusok. ez szamit -csajosnak- ha leszbis.

szoval ja, konnyen talalhatsz biszex lanyt, eleg sokan felvallaljak mert oket nem fogjak lenezni ezert mint a fiukat.

2023. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%
Személyesen.
2023. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Her, Tinder. Facebookon is van egy félig-meddig normális társkereső.
2023. szept. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5. Fb-n melyik?
2023. szept. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
Én mondjuk bisex lány vagyok,bi lányokkal szívesen ismerkednék :-p 29L
2023. szept. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindegyik opció nehéz…

HER nevű appot tudnám még ajánlani esetleg :)

Bár amúgy bárhol lehet beszélgetést kezdeményezni

2023. szept. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!