Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol és hogyan tudnék lányokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudnék lányokkal ismerkedni lányként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy ideje sejtem, hogy erősen biszex vagyok, azonban ameddig nem kerülök közelebbi kapcsolatba egy lánnyal, ebben ugye nem lehetek biztos. Emiatt inkább kötetlenebb időtöltésre keresnék lányokat:)

Akár barátkozás, akár több, beszélgessünk, és meglátjuk mi alakul

Egyébként Bp és 21N



2022. dec. 23. 04:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%

:) szívesen megismerlek. Írj, ha gondolod.

LL

2022. dec. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Volt már egy hasonló kérdés.

Ha megy neked érzelmek nélkül akkor swinger. De a leírás alapján inkább a szórakozóhelyet javaslom. Bár ott nehezebb partnert találni, de nem lehetetlen egy-két praktikával.

2022. dec. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
17%

2-es, amint látom, itt szeretne a hölgy ismerkedni, a kérdést emiatt írta, nem valós választ vár.

Amúgy én nem ajánlom a gyk-t. Anonim oldal, bármelyik társkereső kultúráltabb ennél.

2022. dec. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy én nem ajánlom a gyk-t. Anonim oldal, bármelyik társkereső kultúráltabb ennél."


Nyilván, hiszen legtöbb esetben a kérdező és a kommentelő is PASI lehet, mivel itt bárki úgy nevezi magát, ahogy akarja.

Egy zsákbamacska az egész!

Ritka, hogy itt valóban egy NŐVEL csevegjél.

De sajnos találkoztam olyan fizetős társkereső oldalakkal is, ahol nem szűrik ki a hamis profilokat és sok a kamu ugyanúgy, mint itt.


28N

2022. dec. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyes, írj nyugodtan!

Illetve tudom, hogy nem ez a tökéletes platform, azért írtam így a kérdést, hátha valaki tud valami jobbat tanácsolni. Hármasozni nem szeretnék, hiába vagyok bi

2022. dec. 23. 20:41
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Nálam nyugodtan tudnátok ismerkedni. Főzök kávát, bontok egy bort, teszek be zenét.
2022. dec. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%
nagyon sok ilyen társkereső oldal van, az egyik meleg barátom is ilyeneken szokott beszélgetni emberekkel és kevesebb is ott az idióta ember.
2022. dec. 25. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nekem is irhatsz!

20/L

2022. dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%

Írhatsz ha van kedved :)

17L

2022. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolt valakinek?
2022. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!