Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés

Biológia-kémia fakton össze lettünk vonva az évfolyammal, és felfigyeltem egy lányra, aki iszonyatosan jól néz ki. A barátnőim szerint is leszbikus (viselkedésre, beszédre, öltözködésre és testre is férfiasabb, izmos, sportos)

Bekövettem instán, vissza is követett. Igyekszem szünetekben a közelében lenni, egyre jobban tetszik de nem merem megszólítani, ráadásul csak heti 2 óránk van együtt. A tantermünk amúgy egymás mellett van, szóval a folyosón látom, de köszönni is alig merek neki. Mit ajánlotok? Személyesen közeledjek hozzá, instagramon vagy győződjek meg róla 100%osan hogy leszbikus?


18/L



2023. szept. 17. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess erről a témáról is, meg úgy általában pár dologról.
2023. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Miért nem lehet egy kávéra vagy teára meghívni? Csak nyugodtan azt hátha lesz valami. Csak bátran.40f
2023. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Lájkold be a képét. Ha visszalájkol az már jó jel.:)
2023. szept. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%

Muszáj lesz megszólítani. Mondjuk, megkérdezed hogy van. Kérdezd meg, hol sportol, mert látod, hogy jó az alakja /itt már érdemes figyelni, elpirul-e, ha igen az jó jel/.

Mond el, hogy neked nincs edzős partnered. Ha benne van, hogy együtt járjatok, az már fél siker.

Edzés után mond meg, hogy beülnél valahova dumcsizni. Ha ide is megy veled, akkor gyakorlatilag nyert ügyed van.

2023. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 Lájkoltam, tegnap rakott ki posztot! Én mostanában nem posztoltam, visszamenőleg meg nem lájkolt! Most megkértem egyik barátnőmet, hogy kövesse be, és nézzük meg hogy őt visszaköveti-e (barátnőm is jár bioszra), vissza is követte
2023. szept. 17. 20:46
 6/18 A kérdező kommentje:
#4 Ez nagyon jó ötlet! Azt hallottam barátnőmtől hogy nagyon jól focizik! Én kapus vagyok, és szokott lenni lány focicsapat a suliban, remélem ő is fog jönni, akkor muszáj lesz beszélnie velem!:)
2023. szept. 17. 20:47
 7/18 A kérdező kommentje:
#2 félek megszólítani őt, főleg így a semmiből:(
2023. szept. 17. 20:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lájkolások annyira személytelenek. Bárki lájkol bárkit a mai világban. Menj oda hozzá. Az se baj ha nem sikerül, legalább kicsit gyakorlod az ismerkedést. Minden alkalommal ügyesebb lesz az ember.
2023. szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Nèzd ... a közös kémia megvan ... mire vársz, hogy más lánnyal játszon bioszt?
2023. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%
Majd jön egy bátrabb lány, aztán viszi.
2023. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!