Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyennek írnád le a számodra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyennek írnád le a számodra tökéletes nőt? Belső / külső tulajdonságokkal. Illetve randiztál -e már olyannal,aki eleinte nem fogott meg,viszont később jól alakultak vele,akár kapcsolat is lett.

Figyelt kérdés

#randi #szerelem #leszbikus #zsáner #Nem első látásra szerelem
2023. szept. 29. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Igen, az exem nem fogott meg, mert hetero... a barátot lattam benne, es az egesz jol is mukodott.

Aztan kezdett el piszkálgatni hogy benne lenne egy ilyenben. Nem sokkal kesőbb, vallotta be, hogy vonzódik is hozzám, szeret és akar engem.


Külsőleg a sportos vagy a csajos alak jön be, kerek popoval. A barnaszemüek a zsánereim. Belső pedig kedves, csendesebb termeszetet szeretem.

2023. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs hogy tökéletes valaki, ez hiú ábránd.

Ezt jobb ha tudod mert sok csalódás lesz belőle.

2023. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
#2 úgy értette aki számára tökéletes nem aki minden egyes embernek be jön , mert olyan nincs és ez is relatív mivel adott egy nő aki mondjuk neked nem tetszik de másnak ő a tökéletes de ez ellenkező esetben neked tökéletes másnak nem vannak akik sok ember szemében szép ( de ő se tetszik mindenkinek) és van aki sajnos tényleg csúnya és van aki nem a legtöbb embernek tetszik de még se csúnya tehát a szépség relatív
2023. okt. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!