Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A Jóbarátokban Ross volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Jóbarátokban Ross volt felesége, Carol miért leszbikus volt? Miért nem biszexuális?

Figyelt kérdés
Hiszen ugye Rossal volt együtt évekig. Aztán összejött Susannel. De mégis mindig azt mondják, hogy leszbikus.
2023. okt. 2. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

1:Mert első után úgy maradt.


2:Elnyomta magában,hogy gyereket csináljon neki vki.


3:Túl provokatívabb lett volna ha bi.


4:Mert amikor Ross azt kérte hogy csinalják 3asban,és Carol igent mondott, igazából hoppon maradt.

Tehát hidegen hagyta őt a volt férje mert 1.es pont.

2023. okt. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mert az egy sorozat. Pontatlan a meghatározás, de nem ez a lényege a történetnek. Ha biszexuálisként emlegetnénk, az lehetőséget adna arra, hogy visszamenjen Rosshoz, vagy bevegyék 3asba, mert az emberek azt a mai napig nem értik, hogy egy nő is lehet hűséges, és tarthat egy életen át ki egy nő mellett.

Szóval ez egyszerűbb volt.

2023. okt. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kétfelől közelíteném a kérdést.


1: nem valótlan szerintem a felvetés, hogy valaki leszbikus, pedig férfiakkal kezdte. Beszélgettem meleg fickókkal már, és többen mondták, hogy nőkkel kezdték, és közben jöttek rá, hogy nem is jön ez be nekik. Sosem indították be őket különösebben a nők, de a kiindulási alap, hogy az ellenkező neművel kell lenni, az a normális, hát próbálták ezt követni.


2: a narratíva szempontjából szerintem kontraproduktív lett volna belemenni ilyesmibe. Ott annyit kellett elmesélni, hogy Ross felesége menet közben jött rá, hogy a lányokat szereti, és ettől Ross ráb.szott. Nem kell ezt finomítani, meg elvinni a gondolkodást abba az irányba, ahol azon gondolkodunk, hogy a csaj ezzel is dug meg azzal is.


Eleve a jóbarátok a '90-es években zajlott, és szerintem akkoriban már az is bevállalós volt, hogy leszbikus kapcsolatot mutatsz a képernyőn. Ennél részletesebb fogalommagyarázatba bonyolódni már szerintem túl provokatív lett volna, és cserébe semmilyen pozitív hozadéka nem lett volna.

2023. okt. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!