Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Milyen volt életetek első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt életetek első szexuális élménye?

Figyelt kérdés
Mennyire izgultál? Ki volt aki be vezetett ebbe a világba?
2023. okt. 28. 20:08
 1/3 Fcityzen válasza:
64%
Nekem túl rövidre sikerült, mint a filmekben. Szerintem nem feltétlenül fontos tapasztalt partner. Olyannal érdemes megpróbálni, aki különösen kedves hozzád, vagy neked kell különösen kedvesnek lenni valakivel, aki aztán esetleg pozitívan fogadja. Nem nagyon romantikus előre megbeszélni, hogy mi legyen, de félreértések kerülhetők el. Jöhetnek az ellenjavallatok :)
2023. nov. 3. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
2023. nov. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Izgultam! De a partnerem nagyon tapintatos volt, nem erőltetett semmit, ő foglalkozott velem, de én is hamar kedvet kaptam hogy viszonozzam. leirhatatlan amit akkor éreztem.
nov. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!