Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Nem értem, más tapasztalt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, más tapasztalt már ilyet? Több lent

Figyelt kérdés

Backstory: 16L vagyok, mindig is a lányokat szerettem. Fiú osztályba járok (én vagyok az egyetlen lány).

Eddig egy osztálytársamra se buktam. Még 10.végén bejött valaki, de végül kiábrándultam.

Na most, valaki nagyon megtetszett, nagyon nagyon, de csak dögösnek találom, semmi több. Nem szeretném sem megcsókolni, sem ölelkezni vele.

De mégis hihetetlenül bejön a kinézete és a személyisége is.

Nem tanácsokat várok hogy hogyan hódítsam el, hanem hogy ez mégis mi?

Egyszerűen nem értem önmagam



nov. 13. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az ember változik, az ízlés is, az érdeklődés is. Minden alakul, formálódik. Ennyike...
nov. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek. Rokonságomban is van olyan srác akinek volt barátnője, aztán ahogy idősödött rájött, hogy neki a fiúk jobban bejönnek.
nov. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán még nem alakult ki teljesen a szexuális identitásod. Még formaálódsz, és lehet h a későbbiekben biszexuálissá válsz. Semmi gond ezzel.
nov. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
nov. 14. 06:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hetero romantika.
nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!