Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan pattintjátok le a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan pattintjátok le a srácokat?

Figyelt kérdés
Leszbikusként ha azt tapasztalod hogy egy srác elkezdi csapni nektek a szelet, hogyan hozzátok a tudtára hogy nem vagytok érdekeltek a dologban? Van valami vicces-poénos/komoly lepattintós szövegetek? :D

nov. 15. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
96%
Nincs mert minek? Simán közlöd vele - szituáció függvényében - hogy kösz nem.
nov. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell tudnia egy vadidegen pasinak, hogy leszbikus vagyok. Elég szokott lenni az, hogy nem.
nov. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem volt. Miért, egy heteró hogy rázza le őket? Én csak azért sem fogom az orrára kötni. Meg már csak azért sem, mert sok férfi bukik a leszbikre, és ha amúgy is olyan tapadós, nem fog leállni, sőt. Vagy simán nem hisz nekem. Amúgy eddig nem volt olyan pasi, akit így, vagy úgy ne tudtam volna lerázni a magánéletem kiteregetése nélkül.
nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sok pasi próbálkozott pedig az instagram és a facebook profilomhoz a bioba kivan írva ez: Be who you are egy szív és a szivárvány zálszó. És így ezt van aki észrevette és megkérdezte higy biztos e hogy én leszbikus vagyok én pedig mondtam hogy igen. Nehezen tudtam elutasítani őket mert sokan azt hitték hogy csak viccelek és a másik fele nem tudta hogy a szivárvány zászló miért van a profiljaimnâl.
nov. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig azt mondom,hogy bocsi,de van barátom :D D idegennek.


Volt már mikor többször ismerös férfi próbákozott,akkor elmondtam neki,hogy most az életem ezen szakaszán nem fér bele egy párkapcsolat,mert sok dolog jött össze egyszerre. Megértik és békén hagynak.

nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!