Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vágytál már annyira a szexre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágytál már annyira a szexre, hogy szinte remegtél érte, mi volt az oka? (leszbikus kérdés)

Figyelt kérdés

nov. 15. 15:14
A kérdező szavazást indított:
szexhiány
egy konkrét személy iránti vonzalom
egyéb
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Ilyen azért nem volt. Ha hiányzik, akkor megoldom magamnak mielőtt még elfajulnának a dolgok.
nov. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de olyan a szitu, amikor már kell a másik ember, nem elég a saját megoldás kedves egyes válaszoló :)
nov. 15. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező, a kielégülés az kielégülés. Élvezetesebb partnerrel, de attól még elkerülhető vele a remegős állapot. Ami már csak azért is hasznos, mert kiéhezve hajlamos az ember rossz döntéseket hozni.
nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Olyan volt, hogy mondjuk csókoloztam a lánnyal, és remegtek a térdeim, éreztem, hogy nedves vagyok, kapkodtam a levegőt, de mennie kellett, és utána már el is ment a kedvem, mert csak az ő érintésére vágytam.

De olyan nem volt, hogy ránéztem valakire és nem bírtam magammal, ezért nem is értem, egyes férfiak hogy használhatják ezt mentegetőzésként, miután valakit szexuálisan zaklatnak stb 🤢

nov. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Uccu neki!
nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem, azért ez elég extrém. Lehet hormonális dolog van nálad a háttérben, esetleg érdemes lenne utána járni.
nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálam "általános szexhiány" nem tud addig elfajulni, hogy ilyen állapotba kerüljek. Amikor éppen nem volt partnerem, akkor mindig kéznél volt a két kezem, ha kielégülésre vágytam. Az viszont gyakran előfordul, hogy egy konkrét személy iránt lobban fel csillapíthatatlan vágy! ;)

28N

nov. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!