Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Bele szerettem velem azonos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele szerettem velem azonos nemű munkatársamba?

Figyelt kérdés
Van egy velem egykorú azonos nemű munkatársam, akivel fél éve dolgozok együtt. Alapjáraton biszexuális lány vagyok, akinek van egy csodálatod barátnője is. ( Kérlek, ha nem tanácsot szeretnél adni, csak ítélkezni, ne írj semmit inkább) Már nyár óta érzem, hogy kicsit többet érzek ez a munkatársam iránt, mint barátság. Főleg, mikor össze veszünk, az nagyon megtud érinteni engem, de mikor jóban vagyunk nagyon jól érzem magam vele. Egyik nap részegen adtunk egy szájrapuszit egymásnak, amit ő akart és majdnem rám is izgult teljesen. Ez jelent valamit, vagy tényleg csak az alkohol? Illetve egy heteró ember részegen se csinálna ilyet?

nov. 29. 00:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Az tuti hogy egy heteró csaj ha iszik is és egy másik leszbi/biszex csaj meg akarja csókolni, simán pofonvágja. Tuti hogy nem hagyja magát, láttam már ilyet.
nov. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor lehet be jövök neki?
nov. 29. 01:18
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát valószínű...
nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy bejössz neki valamilyen szinten, a kérdés az, hogy emlékszik e rá az alkohol miatt.
nov. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem emlékszik semmire
nov. 29. 01:48
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Sajnálom a csodálatos baratnodet hogy egy riibancot fogott ki
nov. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek van barátnőd, ha más tetszik? Na ez a szánalmas..:')
nov. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te beleszerettél, az vsz.

Hogy ő mit érezhet, arról semmit nem írtál. Hogy viselkedik veled józanul?


A barátnőddel viszont szakíts, így lenne korrekt.

nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg hívd meg magatokhoz, igyatok, és csináljatok egy hármast
nov. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"és majdnem rám is izgult teljesen. "

Ez mit jelent hogy majdnem?

dec. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!