Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogy ismerkedtetek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a barátnődddel?

Figyelt kérdés
És hogy alakult ki ebből kapcsolat?
dec. 2. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
én itt szeretnék veled
dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfelem volt, flörtöltünk a munkahelyemen, aztán összefutottunk az utcán, zavarba jöttünk, majd beszélgetni kezdtünk...
dec. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bejött a suliba, befizetni a fia menza vagy osztálykirándulási pénzét, vagy valamit.
dec. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 EgyCseppaTengerből ***** válasza:
100%
Én itt ismertem meg a párom. Szimpatikusnak találta a válaszaim és úgy döntött, hogy tesz egy próbát és ír, igaz nem párkapcsolati ismerkedés volt a célja, azt mondta, nincs is nagyon ideje rá, én pedig nem kerestem senkit, nem akartam ismerkedni. Aztán egyre többet beszélgettünk, elkezdtünk flörtölgetni is, nőként nézni egymásra. Kitartó volt, nekem több idő kellett ahhoz, hogy teljesen nyitott legyek és találkozzunk. Az érzelmek már előtte is kialakultak, szóval nem igazán volt kérdés, hogy a találkozással csak mélyülni fog.
dec. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Társkeresõn elkezdtünk beszélgetni, összehaverkodtunk, randiztunk párszor, még többet beszélgettünk.



Szerintem ez tök átlagos.

dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!