Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus lányok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus lányok, milyen fajta kapcsolatokat létesítetek előnyben inkább?

Figyelt kérdés

dec. 4. 15:06
A kérdező szavazást indított:
tartós kapcsolat
alkalmi
36 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez életszakasz kérdése is.


Tizen-huszon évesen a "tartós" kapcsolat definíciója mást jelent, mint harminc-negyven, és mást öven-hatvan évesen.


Negyvenesetôl hallom, hogy nekik egy futó románc két évig tartott.

Tizenévesen két év együtt több évtized házasságnak érzõdik, mert ez az addigi életetek egy jóval nagyobb része, egy csomó változáson együtt mentetek át.

dec. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%

Tizenévesként, úgy, hogy egy kisvárosban élek, ahol kb az összes homoszexuális tendenciákat mutató lány közt volt már valami, szerintem az alkalmi dolog nem is nagyon jöhetne szóba.

Meg inkább tartós kapcsolatban érzem jól magam, ahol randizhatunk (ha még nem is esik le mindenkinek,hogy az Randi) megbeszélhetünk akármit, kiismerjük egymást és ha mukodik a dolog meg kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor azt akarod, hogy minél tovább vele legyél, nem?

De mondjuk hanem lenne senkim és valami nagyobb, kevésbé pletykás városban élnék, ahol vannak szórakozóhelyek, melegbárok vagy spontán jobban lehet ismerkedni, akkor lehet, hogy alkalmi kapcsolat is jó lehet

dec. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelmét nem látom az alkalminak. Ha tényleg kedveljük egymás társaságát, akkor miért ne találkoznánk többször?


Ezt én sosem értettem, hogy van egy-két ismerős, akik lefekszenek valakivel, akit másnap délben már nem akarnak látni. Számomra ez olyan hihetetlen, hogy vannak olyan sivár lelkű emberek, akiket a pillanatnyi élvezeten kívül az égvilágon semmi sem érdekel.

dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én BI lány vagyok,s akár alkalmira,akár komolyra nyitott vagyok lányokkal :-) 29L
dec. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!