Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Miért lehet az, hogy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet az, hogy mindig heteró lányok tetszenek meg, és hogyan tudnám ennek elejét venni?

Figyelt kérdés

dec. 9. 14:50
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
89%
Ugyanez nekem is...:D
dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Leginkább sehogy. Van akiről üvölt, hogy leszbikus, másokról meg nem mondanád.
dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71%
Engem is érdekel a válasz.
dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%
Én pl nem nagyon barátkozom lányokkal. Mindig csak 1-1 jó barátnőm volt. Olyan, aki eleve nem vonzott túlságosan, de jól megértettük egymást. Az meg, hogy külsőre megtetszik valaki, az a legkevesebb, ezen nem szoktam sokat bánkódni, nem foglalkozom vele.
dec. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
97%

Ugy, hogy tarskereson, meleg szorakozohelyeken ismerkedsz. Ez nagyon gyakori, mivel a noies noket szereted, es ritkabb leszbikusban, de azert van.

Heterokent mondom, egy baratno altal tobb tucat leszbikust megismertem.

dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy sosem bizonyosodhatok meg, hogy tényleg heteró amíg valahogy egyértelmű nem lesz, mert találkoztam csomo olyannal is, aki csak nem tudta magáról h pl nőkhöz is vonzódna, aztán jött egy csaj az életükbe és realizálták. Ezért nehéz tudni, hogy melyik az a pont, ahol érdemes elengedni az egészet, meg nyílván fájó is ha valakit emiatt cut offolni kell
dec. 10. 09:51
 7/35 anonim ***** válasza:
95%

5-ös,akkor szerencsés vagy, én leszbikusként ismerek össz-vissz kettőt.

Amúgy társkereső is necces, sok kiéhezett pasi van aki nőnek adja ki magát.

dec. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
16%

Azért mert a hetero lányok, szépek, vonzóak, nőiesek.

Most egy fêrfiasan kinéző rövid hajú, mondjuk nőnek, mi lehet a vonzó, feltűnő?

Neked kérdező pont ezêrt szúrnak szemet.

F.

dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
93%

Máig nem értem pasik miért okoskodnak bele leszbikusokról szóló kérdésbe, pláne ha olyan ostobaság mint az előző hozzászólás...


Attól még, kedves 8-as, hogy neked a rövid hajú nők nem jönnek be, sok leszbikusnak kimondottan zsáner.

dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem jó a radarom, de vannak pletykák. Idovel sokan fel is vallalják, van aki le se akarja tagadni.

Introvertáltként 20 embert feltudok sorolni a kornyezetemből, a felet sport altal ismertem meg.

Kézi, foci, kori, sulyemeles.


Legutobb egy csajt ismertem fel egy állasinterjún. A tinderen nem titkolja magat, ezért volt ismerős. De ennek ellenére, nagyon nehez csajos csajt találni.

dec. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!