Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hol lehet értelmes nőkkel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet értelmes nőkkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

Tinder és társai nem túl bíztatóak. Nehéz, szinte lehetetlen ráakadni olyan lányokra/nőkre, akik műveltek, intelligensek és hosszabb távra terveznek...

26L


dec. 13. 15:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyetemeken, kutatólaborokban, a Magyar Tudományos Akadémián. Vannak helyek...
dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Próbáld meg a való élet nevű alkalmazást, állítólag az a legjobb :)
dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Minden internetes felületen található értelmes, intelligens nő, csak nem mindenki bátorkodik írni vagy ismerkedni.

A valóság környezetében lenne szimpatikus az ismerkedés, de jókor kell lenni jó helyen. :)

Szerintem a holra a válasz, hogy bárhol, hiszen éppen annyi az esélye annak, hogy a valóságban egy buliban, egy közös barát által vagy összejövetlen egy kellemes szóváltás viszi magával az ismerkedést, mint az hogy különböző oldalakon próbál bárki is cseverészni, ismerkedni, megnyílni.

dec. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek, tényleg nem könnyű bárkit is találni. :/ én is vágyom az értelmiségi társaságra.
dec. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%

Már pedig irl próbálozva olyan lesz, mint tű a szénelakazalban, leszbikusként te 100 nőből próbálod kiválasztani azt a kettőt, aki szintén zenész.


Ráadásul nálunk ez a természetes arány talán még kevesebb, az lmbtq+ emberek nagy része (én is) már rég elhúzott külföldre. Aki maradt, az vagy még túl fiatal, vagy valami oda köti, vagy hát mondjuk ki, nem állna meg a saját lábán mert nincs annyi amit letenne az asztalra.


Irl meg ugye az is faktor, hogy mi a közeg. Ha esetleg ilyesmi bulikba lemennél, ott lehetne? Régebben volt az a Chicken Exit meg az Ösztrosokk, ezek megvannak még?



A hosszú távra tervezés meg olyan, hogy ahhoz kell egy alap.

Ha már megismertél valakit, jól kijössz vele, arra már lehet mondani, hogy igen, VELE hosszabb táv lenne a cél, de addig mire? Vagy valami mail order bride kellene, aki már azonnal összebúrorozna veled? Mert ebben a sztereotípiában benne van az is, hogy két hét múlva már valaki mással van. Ez nem véletlen.

dec. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen korosztályú hölgyet keresel?
dec. 16. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A netes társkereséssel több nagy baj van. Személytelen, külsőségek dominálnak, de még ha szimpatikusak is vagytok egymásnak, tuti hogy több száz km-re laktok. A távkapcsolat halott ügy.

Én a személyes ismerkedést preferálom. Teljesen más odamenni valakihez és megszólítani, élőben beszélgetni vele.

Olyan helyekre kell járni, ahol sok hozzád hasonló korú ember van. Előbb-utóbb összejön.

dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én is hasonló helyzetben vagyok ,se a tinder sem pedig a her “társkereső” nem egy értelmes oldal. De ha van kedved ismerkedni akkor írj nyugodtan 😌

28/N

dec. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!