Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy lányba. Elsősorban a személyisége vonz, pedig alig ismerem. Olyan személy, akin nehezen tudok kiigazodni, kicsit megfejthetetlen számomra.

Régebben a környékünkön laktak és láttam néhányszor, de sosem mertem leszólítani. Aztán, két és fél évvel később feldobta a társkereső és matcheltünk. Ő írt először, én meg alig bírtam elhinni. Utána néhányszor beszéltünk videóban, telefonon, meg chaten, de kb. csak 1 hónapig. Volt, amikor nagyon jól elbeszélgettünk, de olyan is, hogy nem, mert néha zavarta, hogy én nagyon belemegyek a részletekbe, ő meg inkább olyan ember, aki egyszerű és egyben nézi a dolgokat.


Azt mondta nőkkel és férfiakkal is szokott ismerkedni, viszont inkább férfiakkal randizik, mert a nők túl bonyolultak számára (ezzel részben egyetértek) és nehezen jön ki velük. Viszont ez egyben fura is nekem, mert ő is nő. Még csak férfiakkal feküdt le, de azt mondta nővel is megtenné. A legtöbb területen nincs sok önbizalma, még a kinézetét illetően se, pedig egy szép nő, szóval sosem értettem, hogy miért. Sokszor bonyolódik egyéjszakás kalandokba, de ugye eddig még csak pasikkal. Emiatt abban sem vagyok biztos száz százalékig, hogy a nők is érdeklik, hiába állította azt. Persze azt mondja, hogy a férfiakkal minden téren egyszerűbb, a szexben sincsenek akkora igényeik, mint a nőknek. De számomra ez furcsa magyarázat. Mintha félne attól, hogy egy nő mellett veszítene az önbizalmából, mert nem tudna megfelelni az ágyban, vagy nem tudom.


Az történt, hogy miközben ismerkedtünk a neten, megijedt az egésztől. Legalábbis ezt mondta, de nem tudom mi a teljes igazság (a fejébe nyilván nem látok bele). Azt mondta meggondolta magát, lehet mégsem illenénk össze, de pár nappal azelőtt még semmi baja nem volt. Meg előtte azt mondta, hogy el tudna képzelni komolyabbat. Aztán miután már láttam, hogy elbizonytalanodott, apróbb viták is lettek köztünk.

Később elkezdtünk újra beszélni valamennyit, de úgy döntöttem inkább nem írok neki többet, mert megint egy pasival ismerkedik. Még csak neten beszéltünk, de én valahogy mégsem tudok rá barátként tekinteni, viszont ő simán barátkozna. Szerintem innen is látszik, hogy az ismerkedést se gondolta komolyan. Félek, hogyha tartanám vele a kapcsolatot azzal csak ártanék magamnak. De nem tudom hogyan lépjek túl rajta, folyton eszembe jut. Nem ismerkedtünk sokáig és ezért bennem van az, hogy mi lett volna, ha...bár valószínűleg semmi, mert nem váltok ki belőle semmit ezek alapján. Gondolom, ebből nektek is ez jön le.

Nektek mi jön le a viselkedéséből? És aki járt már hasonló cipőben, az hogyan lépett túl? Mit tett, hogy könnyebb legyen számára az elengedés? Meg tudom állni, hogy ráírjak, de ettől a gondolataimban akkor is ott van, ha nem beszélünk. Esetleg az segíthet, ha kiírom magamból az egészet, vagy csak ront a helyzeten?



dec. 20. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Férfi vagyok, és ha rádírt, akkor akart tőled valamit, csak bizonytalan. Én pl. hetero vagyok, szóval eszembe se jutna bejelölni és ráírni egy olyan emberre, aki nem nő. Én a helyedben elhívnám valahova, mondjuk egy Mekibe vagy egy cukrászdába kötetlenül beszélgetni, aztán látni fogod, hogy mi sül ki belőle. Ha meg nem találkozna veled, akkor felejtsd el, és keress mást. Tudom, hogy ezt így egyszerű mondani, de ez az igazság. Sokszor próbálkozom nőknél, ha nemet mondanak, megyek tovább. De szerintem el fog veled menni egy találkozóra, csak legyél vele türelmes. Sok sikert!
dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Ez is egy olyan dolog amin nem lehet egyik naprol a másikra tul lenni.Én a helyedben hagynám a p..csába..még rendesen ideges is lettem miközben olvastam.

Legalabb kifejthetné jobban ,hogy miért hanyagol téged..de bezzeg ahhoz van esze,hogy össze-vissza feküdjön le pasikkal..bleee..

Találsz nála jobbat!

dec. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ne foglalkozz vele soha tobbet
dec. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1-el értek egyet. Szerintem semmi nem utal arra, hogy ne gondolta volna komolyan.

Bizonytalan, önbizalom hiányos.

dec. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Szia!


Nekem az a véleményem, hogy engedd el, én legalábbis ezt tenném. Mennyi idősek vagytok amúgy?

Én legalábbis nem igazán tudok komolyan venni olyan nőt, aki nem biszexuális legalább, ha nem is feltétlen leszbikus. Biszexuális érzelmi szempontból, szexuálisan is.

Ha tényleg annyira megfogott, adj esélyt a dolognak, de ne túl nagy reménnyel. És mindeközben ismerkedhetsz másokkal is, amíg, ki tudja mi lesz. Vagy ha nem szeretnél, akkor ne, amiket szeretsz csinálni hobbiként pl, az is ki tud kapcsolni, barátok stb.

Az a gond, hogy sem szexuálisan, sem érzelmileg nem volt még kapcsolata nőkkel, ezért is lehet bizonytalan.

Köztetek érzel megfelelő kémiát amúgy?

Vagy még esetleg az az opció, ha úgy érzed elég erős vagy, egy testi kapcsolatba belemenni vele, mert komoly kapcsolatot szerintem ő most nem akar, talán férfivel sem. De ugye ő férfiakkal szexel.

Másik, nem tudom merre élsz, mennyire vidék és vannak ismerkedési lehetőségek, de ha ismerkedni szeretnél, én nem várnék rá. Mit tudna ő neked adni, jelenleg férfiaknak is, 1-1 éjszakát. Szóval még egy hosszabb távú viszonyt sem szerintem. Ha lenne is szex, te csak még jobban elkezdenél kötődni hozzá, lehetséges hogy gondol a nőkkel való szexre, te is fényezed az egóját, de főleg a saját érdekedben hagyni kellene, szerintem.

dec. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Lényegtelen, hogy komolyan gondolta-e vagy sem, sőt igazából rosszabb neked, ha komolyan gondolta, és beijedt: sokszor többéves munka megbirkózni egy átlagtól eltérő identitással, és ritkán maradnak meg az ilyen krízisben fogant kapcsolatok. Lehet, hogy vonzódik hozzád, lehet, hogy vágyna komoly kapcsolatra, de miért tennéd ki magad ennek a szenvedésnek valaki miatt, akit alig ismersz, és kiszámíthatatlannak, távolinak látod, meg ha részletesebben beszélsz a gondolataidról, az neki már sok?

Nagyon bölcs hozzáállás az, hogy nem akarsz vele "barátságot", mert te nem úgy tekintesz rá. Sajnos ezek a bi-kíváncsi lányok a barátság álcája alatt sokszor önbizalomtuningnak, figyelemigény-kielégítésnek, közönségnek használják a hozzájuk vonzódó nőket, szerintem ebbe nem érdemes belemenni, aki tényleg akar tőled valamit, nem hátulról jön, és képes kimondani, mit szeretne. Aki ezt a minimumfeltételt nem képes megugrani, nem éri meg az idődet.

dec. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassu voltál! Dobj be mindent, talán összejön! Sok sikert!
dec. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves, se veled se nelkuled féle kapcsolatban voltam egy hasonlo nővel. Akinek fogalma nem volt hogy mit is akar. Teljesen tönkre tett ideigileg, mert megfogalmazni se tudta. Csak annyit mondott hogy neki így jó ahogy vagyunk. Hat nekem közel se volt jo. Úgy hogy támogatom azt, hogy olyannal jöjj össze aki nem fél, és már tisztaban van magaval . Így kevesebb az esélye hogy sérülj, az idő segít, meg az hogy más lányokkal ismerkedsz.
dec. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!