Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Női szemmel, "fogyasztható",...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női szemmel, "fogyasztható", vagy túl zsíros?


dec. 24. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért érdekel? Sosem kapok rá választ, lehet kérdésbe kéne kiírnom 😀 miért olyan fontos tudnod, hogy a nőknek tetszik-e, ami neked? Már a 100. ilyen kérdés.
dec. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Mert érdekel, hogy egy nőnek, milyen a "nő". Mitől és milyen nő lesz vonzó külsőre, azaz testre és stílusra. Mert itt a Gyakorin megszoktam, hogy bikinimodell csajokat is lefikáznak sokan.
dec. 24. 12:32
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez valakinek zsíros? Ezert van annyi önértékelési problémás fiatal. Az élet nem insta filter hol pontosan kíván centizve minden.


Teljesen jó az alakja.

dec. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. A Gyakorin??? Ez itt sokaknak zsíros, hidd el. Mint ahogy sok mai csajnak alacsony a 175, sőt, már a 180 centis pasi is!
dec. 24. 13:30
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin sőt az egész médiában lehet, a való életben egyik sem igaz.
dec. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
87%
Ez nem zsíros, csak a műcsecse az gusztustalan.
dec. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A bikini modelleket azért szólják le, mert tipikus férfi ideált testesítenek meg, nem azért, mert még az sem elég jó nekünk.

A fenti 2 videóban a műmell és mű száj az, ami nem tetszik nekem. Ok, a teste nem tökéletes, de nem várok el ilyet. A személyisége legyen szimpatikus, a külső nem annyira fontos. Én szívesebben töltöm az időm egy szimpatikus, de pl narancsbőrös csajjal, mint egy tökéletes testű, de nagyképű, és/vagy ostoba nővel.

Sajnos ezt a pasik nem szokták megérteni, és ezért jönnek a képekkel, hogy ez és ez a nő tetszik-e, pedig amíg nem tudom, hogy normális-e emberileg, nem tudom eldönteni, hogy tetszik-e.

dec. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7. De alkalmira/1 éjszakára, csak a külső számít?
dec. 24. 16:36
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Nincs különbség. Egy unszimpatikus nőt, legyen akármilyen teste, nem tudok megkívánni. Nem kell szeretnem vagy ilyesmi, de alkalmira is épp olyan fontos, hogy normális legyen.

Ahogy fent írtam ezt a férfiak nagyon nem tudják megemészteni 😀 nem te vagy az első, akinek próbálom elmagyarázni, és nem érti.

dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

Van 3 nagyon rosszindulatú, antilatikus nő az ismeretségi körömbe. 1-nek tartós kapcsolatra van a másik 2-nek is mindig van vagy pasija vagy szex kapcsolat.


Mindenki más.


A narancsbőr egyébként teljesen normális

dec. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!