Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Össze jönnétek egy biszexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jönnétek egy biszexuális-al? (Leszbikusoknak szóló kérdés)

Figyelt kérdés

Sziasztok össze jönnétek vele? És ha nem akkor miért?

Kort irjatok ha lehet.


Én tapaszlataimból adódoan, komoly kapcsolatra semmiképpen nem.


L20



jan. 6. 11:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

Ha amúgy bejön a lány, akkor miért ne?


Ha az exed miatt utálod mittudomén a szõke vagy a szeplõs vagy a biszex csajokat, az szerintem eléggé ovis hozzáállás.


Sztereotípiákkal nem fogsz emberismeretet meg ismerkedést pótolni.

Ha hiszed, ha nem, az emberek sokfélék, nem csak 2-3 archetípus létezik ám.


A traumáidon meg dolozni kéne, mert utol fognak érni.


34/N

jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Nincs bajom a biszexuális nőkel úgy mint ember, de számomra nem vonzó az aki vonzódik egy férfihoz, leszbikus vagyok miért létseitsek olyanal kapcsolatot akiben járt farok, próbáltam már biszex lánnyal

Kettő megcsalt az ellenkező nemel, az egyik legalább korrekt volt meg mondta neki ennyi elegg most inkább másra vágyna az az ferfire de utána vissza jönne hozzám, nyilván vele is annyi volt, próbáltam meg egy lányal aki szintén bi volt ö is pótléknak akart, szóval nekem ennyi, hivhatod treumanak ha akarod, de nekem inkabb ez intő jel, életemben először most vagyok olyan lanyal aki leszbikus, és nem érzem azt hogy versengenem kéne a ferfiakal vagy félnem attól hogy másra vágyik, végre nem érzem magam kevesebbnek, és az ágyban sincsenek gondok. Ez a kapcsolat 1 éves jelenleg.

jan. 6. 12:12
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se baj, ha biszex. A hűség nem ezen múlik. A "kíváncsiakkal" viszont nem kezdek, nem vagyok próbababa. Olyannal sem, aki a férje mellé keres barátnőt. Tehát azzal, aki pont olyan, mint egy normális leszbikus vagy heteró ember, csak épp vonzódik 2 nemhez.
jan. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Te figyelj, a tettek, élettapasztalatok nem állnak összefüggésben az ember irányultságával.


Van egy csomó leszbikus aki nem vonzódik férfiakkal, de mégis járt benne farok, mert késõbb jött rá, hogy a lányokat szereti, megerõszakolták, stb. És vannak biszex csajok, akik eddig csak nõvel voltak. Vagy még senkivel.


De mondom, senki farka nem varázspálca, nem változtatja meg a másik ember személyiségét ha hozzád ér.



Az, hogy valaki leszbikus, nem válik szentté, neki is lehet exe akivel megcsal, ehhez nem kell pénisz.

Én is randiztam egy csomó lelkibeteg leszbikussal, és ne hidd, hogy az irányultságától valaki lelkileg épebb, érzelmileg stabilabb, szavahihetõbb.



És igen, ez trauma, amit nem dolgoztál föl. Ezzel kezdeni kell valamit, különben te sem leszel kevésbé toxic, szorongó, bizalmatlan, féltékeny.


A kisebbségi komplexusod, az az érzet, hogy te csak pótlék lehetsz, hogy egy férfi automatikusan jobb/szerethetõbb/értélesebb partner mint te, egy önértékelési probléma.


Erre egy leszbikus kapcsolat nem lesz varázs tapasz, ami csak úgy begyógyít minden lelki sebet, és minden happy lesz.


A jelek, meg ómenek meg egy traumatizált embernek állandóan szembe jönnek. Ez egy túlélési reflex, úgy gondolkozol mint egy ûzött vad, és minden árnyék meg zörrenõ levél téged kerget, és baromi logikusnak tûnik, hogy eleve vesztésre vagy ítélve.



Objektíven megnézve, a világ sokféle, sokféle emberrel. Igen, vannak rossz emberek, de nem, nem a Kinsley skálával fogod õket kiszûrni.

jan. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#4 szerintem nem érted amit írtam, nem tudok azonosulni a biszexuálisokal kapcsolat téren, pedig probaltam, a vege sose lett jo kimenetelu, ettol fuggetlenul elhiszem hogy vannak kivetelek,tisztában vagyok azzal hogy nem minden ember ugyan az,a tények amik zavarnak, vonzodnak az ellenkező nemhez, járt már bennük az ami taszít, és belül mindig is idegesített ez engem a másikban,valamint nem tudok feloldodni az aktus során,igazibol undort keltett ez az egész, egy embert nem szerethetek így öszintén, igy pedig én is hibás vagyok ha innen nézzük nem kellet volna akkor veluk kezdenem, valamint igen a leszbikus kapcsolatok se szentek de ha vége legalább nem az ösztönös f*sz imadat miatt,ha megcsalnak akkor már inkább ne azért mert nincs f*szom.


A jelek, meg ómenek meg egy traumatizált embernek állandóan szembe jönnek. Ez egy túlélési reflex, úgy gondolkozol mint egy ûzött vad, és minden árnyék meg zörrenõ levél téged kerget, és baromi logikusnak tûnik, hogy eleve vesztésre vagy ítélve.


Ez igaz lenne ha a megcsalás miatt, érezném azt hogy nekem nem kell biszex, de nem ez miatt van,hanem mert nem vonz ami benne járt igy taszit.


De ellemez tovább, kíváncsi vagyok milyen treumáim vannak még.


A következő pszichiátriai diagnozisod, talán a mizandria lesz?


Nem ez sem igaz rám, női barátom nincs is szinte, csak férfi és jól azonosulok velük, szeretem a társaságuk, valamint sokkal teljesebb vagyok velük barati körben.


Ha megkerdezed egy hetero nőtől, hogy elfogadná e a párját ha már járt benne fasz, a válasz egy NEM a nagyobb százalék részéről,De akkor ki is teszem ezt a kérdést és meglássuk.


Ennél jobban már nehezen tudom felvázolni a dolgokat, én szegény lelki sérült űzött vad leszbikus.😂

jan. 6. 14:15
 6/23 A kérdező kommentje:
#5 köszönjük szépen professzor, akkor szaladj már is a pszichiátriára, és kezeltesd magad lobotomiával, mert mi úgy állapitottuk meg mentálisan beteg vagy egy csettintésre a neten keresztül, ember az idők kezdete óta vannak melegek, ez nem az új kor szüleménye ez a sátáni dolog.
jan. 6. 14:19
 7/23 anonim ***** válasza:
85%

Én annyira nem kezdenék velük, nem utálom őket vagy ilyesmi, de mindig bennem lenne a félelem hogy mikor mondja azt hogy neki pasi kell.


5-ös te meg menj már valahova máshova osztani a hülyeséget, annyira unom hogy minden bejegyzés alá oda böffentesz valami tájékozatlan ostobaságot.

jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na erről van szó #7 de most te is tuti lelki sérült vagy ezért, nem értem az embereket.
jan. 6. 14:25
 9/23 anonim ***** válasza:
Ennyire süt rólam hogy az vagyok? XD
jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki a kérdést amúgy? Nem úgy tűnik, hogy dilemmád van, és segítség kell.
jan. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!