Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan és hány évesen jöttet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és hány évesen jöttetek rá arra hogy leszbikusok/biszexuálisok vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 16:54
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
14 évesen, beleszerettem az osztálytársnőmbe...
2021. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
13 éves voltam, mikor beleszerettem egy tanáromba. Utána meg sokáig tagadtam de aztán jöttek az újabb és újabb szerelembeesések, vonzalmak, fantáziálások.. egy idő után még magamnak sem tudtam letagadni, elég egyértelmű volt
2021. márc. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen,amikor beleszerettem a leszbikus barát barátnőmbe
2021. márc. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Biszex vagyok és 16 évesen jöttem rá amikor beleszerettem az egyik lányosztálytársamba. Jelenleg 23 éves vagyok.
2021. márc. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
16 évesen jöttem rá, hogy biszex vagyok, részben az olyan apróságok miatt, hogy ha sétáltam vagy ültem a buszon egyre inkább tűntek fel szép lányok, és fura érzés fogott el, illetve, ahogy elkezdtem ezen gondolkozni simán el tudtam magam képzelni egy nővel egy kapcsolatban. Mára már könnyebben is, mint egy férfival.
2021. márc. 13. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

Egészen kiskorom óta tudom, hogy a lányok érdekelnek. Fiúkkal sosem foglalkoztam.

32/N

2021. márc. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Általános 2.-ban egy lányt nagyon megsirattam, amikor elköltöztek a városból. Következő 4.-ben történt. A padtársamon járt az eszem éjjel nappal. Gimiben megismertem egy fiatal tanárnőt, kezdő volt és gyönyörű, kB annyi idős mint most én (25). A gimi 5 éve alatt végig utána epekedtem. Közben annak érdekében, hogy megtaláljam, hogy ki is vagyok és mik ezek a furcsa vonzalmak, kerestem leszbikus lányok társaságát. Több barátom lett köztük, némelyikkel kaland is volt. Egyik barátnőmmel rendszeresen jártunk Pestre ösztro bulikba. Mire egyetemista lettem, már mindenkinek aki rakerdezett elmondtam, hogy bi vagyok. KB másfél éve pedig inkább leszbikus mint bi vagyok. Volt hosszabb rövidebb kapcsolatom nőkkel, és sokkal jobb volt, mint fiúval lenni. KB gimi közepe tályán fogadtam el magam, azóta pedig csak go with the Flow, és nem érdekel az identitásom. Nyilván nem váltigatom, hogy most fiúval, vagy lánnyal akarok lenni, de nem is foglalkoztat. Jó szabadnak lenni.
2021. márc. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%
Mindig is volt bennem valami, de próbáltam elnyomni aztán 16 évesen végre szembe néztem a ténnyel hogy nőkhöz is vonzódom szexuálisan
2021. márc. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
15 évesen.Nézegettem az osztálytársnőim mellét az öltözőben.
2021. márc. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!