Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » 30 év körüli leszbikus szingli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 év körüli leszbikus szingli lányok, ti is kilátástalannak látjátok néha a párkapcsolat lehetőségét?

Figyelt kérdés
Nem érzitek úgy, hogy tűt kerestek a szénakazalban?
jan. 12. 14:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Én nem, te miért érzel így?
jan. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
2023-ban négy lánnyal ismerkedtem, a második randiig ritkán jutottunk el, mert mindenki azt mondta, hogy nagyon sajnálja, mert remek ember vagyok, de nem éreznek irántam semmit. Kicsit letör, hogy senki sem tud érzelmet kialakítani felém. Az egyik lány azt mondta, hogy ő próbálta magát erőltetni, hogy belémszeressen, de egyszerűen nem ment, nincs meg az érzelem.
jan. 12. 14:56
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
És szerinted mi lehet az oka annak, hogy nincs (elég) érzelem?
jan. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Őszintén? Nem tudom. Mai napig mindegyik a barátom, azt mondták, hogy barátként nagyon szeretnek. Jól el lehet velem beszélgetni, kedves vagyok, jó a humorom. Semmi rosszat nem mondtak soha, amiért úgy gondolnám, hogy nem működne.
jan. 12. 15:02
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Akkor a vonzalom hiányozhat, szerintem.
jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Mit tudnék változtatni, hogy meglegyen a vonzalom?
jan. 12. 15:37
 7/29 anonim ***** válasza:
68%
Én is hasonlóképpen érzek :/ több próbálkozásom is volt, de egyelőre siker nélkül
jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Sajnálom, remélem összejön neked.
jan. 12. 16:11
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Várj, első randin nem szerettek beléd? Ha nem juttok túl 1-2 randin, ott nem a szerelem hiányzik, az ilyen gyorsan nem jön. Hogy nézel ki? Milyenek a randik? Milyenek a nők, akikkel ismerkedsz?
jan. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
60%
Hetero férfi vagyok és nekem is volt egy olyan randim egy csajjal, akivel max. barátságot tudtam volna elképzelni. Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de nem volt meg benne a "dög", a szexuális kisugárzás; emberként nagyon kedves volt, de mint nőként nem tudtam rá nézni, mert egyszerűen nem vonzott szexuálisan. És nem is volt csúnya egyáltalán. Remélem, hogy tudtam segíteni.
jan. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!