Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Akik leszbikusnak érzik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik leszbikusnak érzik maguk, bennük hány % biszexualitás van?

Figyelt kérdés
1%, 5%, 10%..? Mi az amit még éppen megtennétek férfival és mi az amit már csak speciális esetben (valakinek az élete múlik rajta, vagy mondjuk egy lakás ára) vagy akkor se?
jan. 27. 18:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Aki erre válaszolni tud, az nem leszbikus (kivéve az élete múlik rajta esetet).
jan. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egyes, szerintem hozzászólásod nagyon egybites, és kicsit nagyképű is. Ne mondd, hogy pl. 50 millió Forintért nem szexelnél pasival. Annyiért sok hetero férfi is bevállalná, pedig nekik tuti jobban fáj.
jan. 27. 19:26
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Nemhogy 50, de még 100 millióért se feküdnék le pasival. Egyrészt nincs hozzá gusztusom, másrészt ennél több tartás van bennem.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: csatlakozom az egyeshez, aki kicsit is vonzódik a férfiakhoz az nem leszbikus, hanem minimum biszex.

jan. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki heteronak érzi magát benne hány % melegség van?
jan. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
16%
#5, erre külön érdemes rákérdezni egy másik kérdésnél. Én magam részéről (noha előbb 100% heterónak írtam magam) azt mondanám olyan 1% meleghajlamom van.
jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
Legalább megmondom az igazat. Sőt, tudd meg hogy nagyon jó vagyok az ágyban. Nőket sokkal olcsóbban is vállalnék
jan. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22%
Én is megmondtam az igazat. Ha neked ez nem tetszik az a te bajod :)
jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Most mi van?

A pénz a kérdés? A szüzességünk ára?

0% akarásom van, nem kivánok meg egy pasit se.

De ha 50 milliot kapnék akkor belemennek. Persze nem tennék meg akármit. Pl a szamba se engednem a cerkát. Mert ez nem csak egy akarom nem akarok kérdés...!

Hagynám hogy berakja, ha gyors tüzelő akkor tulélném, 30 percet már nem biztos.

jan. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
És utána bele tudnál nézni a tükörbe úgy hogy ne köpd szembe magad?
jan. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Képzeld nem.
jan. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!