Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbi, biszex lanyok, nők?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbi, biszex lanyok, nők? Ez normális? Illetve szerintetek van esélyem ilyen partnert találni? 18L

Figyelt kérdés
Szóval, úgy érzem hogy amikor szexre kerul sor, én csak adni szeretnék a partneremnek, de kapni nem. Azt nem szeretném hogy engem is megérintsenek, mert nekem kielégitő az is ha csak én okozhatok örömet a barátnőmnek, és nem szeretnék viszonzást, nem szeretném hogy hozzámérjen. Valamint eléggé domináns is vagyok, és szeretek irányítani, illetve vannak szadista hajlamaim is a szexben. Esetleg tud valaki olyan párkereső oldalt vagy szórakozóhelyet Pesten, ahol fel tudok szedni ilyen lányokat, akik benne vannak ezekbe?

febr. 5. 22:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
smpixie
febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Normális, kicsit nehezebb lehet a párkeresés de van esélyed. "Stone top" lehetsz ez alapján, egy szubmisszív hajlamokkal rendelkező "pillow princess" lenne neked ideális :D (bocsi, így szlengekkel volt a legegyszerűbb)
febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ohh köszi, ránézek most erre az oldalra 😈
febr. 5. 22:29
 4/17 A kérdező kommentje:
Kettesnek, köszi, hát kifejezetten rosszul fogalmaztam, elnézést, inkább csak egyéjszakás lanyokat keresnék speciál, kapcsolatot nem szeretem, utálom a kötöttséget, illetve szeretem gyakran váltogatni az egyejszakás partnereim is, nem szeretem tobbszor ugyanazzal.
febr. 5. 22:38
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Én alád feküdnék :) 24 vagyok
febr. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%

Írhatsz nyugodtan ha gondolod, elegge megmozgattad a fantáziám 😅😇🙈

19/L

febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is írhatsz, ha van kedved 😇


18/l

febr. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Milyen egyszerű a szexuális párkeresés lezbikusként 🤣. Csak ki kell írni egy kérdést és már özönlenek is az ajánlatok. Ez igen!
febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
fetlife.com lehet még érdekes neked - igaz sokkal inkább nemzetközi a profilja az oldalnak
febr. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Kamu kérdés :))))

Sok kamu válaszal…

febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!