Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus bulik, események,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus bulik, események, helyek ahol nagy eséllyel lehet ismerkedni Budapesten? Pl. az alteregoba járnak lányok is vagy csak meleg férfiak?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, biszex vagy leszbikus vagy olyasmi:D Élőben szeretek ismerkedni de mostanság kevésbé vagyok erre alkalmas környezetben, átlag szórakozóhelyeken meg azért ez nem igazán működik (pláne mert nem ordít rólam a dolog olyan vészesen és nekem sem feltétlen az az "esetem").


Alteregóban vagy ilyesmi helyeken vannak bi/leszbikus lányok/nők is vagy csak melegek főleg? Vannak valóban létező leszbikus bulik esetleg? Ahol ilyesmi korosztály előfordulhat. Bármi hely/ esemény/ tipp ezzel kapcsolatban?


Elég tanácstalan vagyok mert eddig lekötött a közvetlen környezetem, de most kevésbé vannak ilyen téren helyzetek és szívesen mennék:D



febr. 6. 18:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Üzenetek alapján tisztáznék néhány dolgot, nem érdekelnek párok semmilyen módon, jelenleg nem érdekelnek a fiúk sem illetve ha mégis, azt tényleg megoldom élőben és bárhol lol:D ismerkedni tudok magamtól is, volt barátom, nem keresek, a meleg témával vagyok bajban, azt nehezebb kevésbé specifikus helyzetben megoldani, ebben örülnék segítségnek, vagy akár szívesen megyek együtt is ilyen helyre ha valaki hasonló cipőben jár és csatlakozna. Semmi más nem kell, köszönöm:)
febr. 6. 19:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Elmegyek veled ha szeretnéd
febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
WOW, GNG, Ciao Bella. Alterego-ban több a hetero nő, mint a leszbikus (akik pont azért járnak oda, mert elegük van az olyan férfiakból, mint akik téged is zaklattak privátban).
febr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
60%

Szia!

Alteregoba voltam már, de ott kb csak fiúk vannak, nagyon kevés a lány.

Ciao Bella-t és a GNG-t nem ismerem. De ha van kedved hozzá szívesen felfedezem veled.

febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ciao Bella: [link]

GNG: [link]

GNG-ről telexes videó: [link]

febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
GNG szerintem megszűnt. A facebook oldalon nincs frissítés, instagram meghalt. Pedig ott kedvesek és elfogadóak voltak a csajok.
febr. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Wow (women on women) lesz ma szombaton ha valakit érdekelne
márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!