Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Egy leszbikus lánynak szeretné...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy leszbikus lánynak szeretnék valamilyen játékszert venni. Mit tudtok ajánlani lányok mi vált be? Mi jó első játékszernek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy 1 éve nincs párkapcsolata és nincs semmi játékszere. Azóta amikor beszélek vele, mindig azt mondja, hogy ő nagyon jól megvan a cicájával. Szóval olyat szeretnék amivel akár egy ilyen játékszer elnyerné a tetszését.

febr. 11. 09:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Miért nem tőle kérded meg? Vagy vidd el shopba hogy válassza ki
febr. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Mire te akarod megvenni? Ki ő neked? Egyáltalán örülne neki?
febr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Ha neki nem jó neked jó lesz alapon akarod venni? 😂
febr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát ha a cicájával van el lehet valami macskás cuccnak jobban örülne. Miért nem kérdezed meg tőle?
febr. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
Vegyél egy duplafejű dildót amit ő egymaga, vagy amikor együtt vagytok is tudtok használni. Hogy egy értelmes választ is kapj a kérésedre, újabb kérdések helyet.
febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
56%
rendkívül tapintatlan, primitív gondolat
febr. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

4-esnek.

Azért mert kicsit ki akarom zökkenteni a jelenlegi állapotából.

Ezért is gondolkoztam rajta.

febr. 11. 12:04
 8/22 A kérdező kommentje:

6-osnak.

Miért gondolod annak?

febr. 11. 12:08
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Azért szerintem előbb kérdezd meg, örülne-e ennek. Lehet tolakodásnak veszi, azért ez elég intim dolog.
febr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, eddig mindig hárított, azt mondta, hogy elvan a cicával, nem azt, hogy jó lenne már valaki, vak nem talál, meg érdekesek a játékok, vak nincs pénze rá. Én ebből úgy gondolom, hogy vagy rohadtul nem érdekli a szex, és akkor ki fog akadni egy játékon, vagy te zavarod piszkosul, és ezzel akár lerázni. Mindkét esetben utálni fog, ha "megleped" egy segédeszközzel.
febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!